Про нас

Компанія «BeautyHand»  існує на ринку з 2012 року, та за цей час зарекомендувала себе як надійний, якісний та лояльний представник даної сфери.  Ми пропонуємо широкий асортимент товарів нігтевого сервісу та косметології.  Для Вашої зручності на нашому сайті Ви можете знайти всі запропоновані товари, фото, описи, чіткі інструкції та характеристики.

Наша компанія є засновником торгової марки «BH  Prоfessional», яка представляє свої товари на ринку нігтевого сервісу. Ми відкриті для співпраці та шукаємо партнерів, які зацікавлені в оптовій та роздрібній купівлі нашої продукції.

Ми дбаємо про наших  клієнтів, саме тому в інтернет магазині «BeautyHand» існує система лояльності, яка дозволяє отримати знижку вже при першому замовленні.  Наша компанія робить все можливе для того, щоб Ви могли обрати усе необхідне для розвитку  Ваших професійних та творчих здібностей. Саме у нас клієнт може скористатися допомогою менеджера-консультанта, а також практикуючих майстрів манікюру та педикюру. Великий асортимент товарів дозволить  обрати те, що Ви шукали!