Ламінування

Ламінування

Товарів у наявності: 36
Показано 1 - 12 з 36

Хімічна завивка вій - процедура досить нова, проте вже встигла завоювати масу прихильниць у всьому світі. І причини такої популярності цілком зрозумілі. Вії з гарним вигином здатні надати особливу глибину і незвичайну красу очам будь-якої представниці прекрасної статі. На жаль, далеко не кожну дівчину природа наділяє ефектними натуральними віями...

Хімічна завивка вій - процедура досить нова, проте вже встигла завоювати масу прихильниць у всьому світі. І причини такої популярності цілком зрозумілі. Вії з гарним вигином здатні надати особливу глибину і незвичайну красу очам будь-якої представниці прекрасної статі. На жаль, далеко не кожну дівчину природа наділяє ефектними натуральними віями. Але сучасна б'юті-індустрія в особі відомих виробників косметичної продукції вже готова компенсувати подібну скупість і пропонує масу матеріалів для завивки вій, використання яких дозволить втілити мрію про зачарований погляді в реальність.

Препарати для завивки і ламінування: доступно і зручно 

Щадний склад більшості фірмових продуктів забезпечує м'який вплив і не пошкоджує структуру вій, тому побоювання, що вони почнуть випадати, ламатися або потьмяніють, в більшості випадків невиправдані. До того ж, препарати наносяться на середню частину і не зачіпають зони росту. Додатковий захист забезпечує нейтралізатор, який використовується на завершальному етапі хімічної завивки вій. Якщо все маніпуляції проводить професіонал, то процедура абсолютно безпечна і не викликає неприємних відчуттів. Застосування спеціальних доглядають складів після неї позначиться на стані вій найсприятливішим чином і допоможе нівелювати будь можливий негативний вплив. Сьогодні можна легко придбати готові набори, працювати з якими досить просто і зручно. Професіонали рекомендують віддавати перевагу перевіреним торговим маркам і не економити на матеріалах для завивки вій.

У вас прямі або опущені вниз вії? Втомилися витрачати масу дорогоцінного часу вранці для їх підкручування за допомогою туші? Спробуйте процедуру біозавивка і відчуєте різницю!

  • По-перше, вираженість вигину можна вибрати і отримати в результаті сильний, середній або делікатний завиток.
  • По-друге, після процедури істотно полегшується процес макіяжу очей, адже вії вже красиво підняті і декількох мазків туші цілком достатньо для завершення образу.
  • По-третє, ефект завитка зберігається протягом тривалого часу, що не може не радувати.

Купити матеріали для біозавивка вій в Києві в відмінному асортименті і за доступними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Крім вій уваги заслуговують і брови, причому не менш пильної. В останні кілька років модні тенденції незмінні і наказують представницям прекрасної статі мати чіткі, добре виражені брови з правильною архітектурної лінією. Це дозволяє надати особі завершеність, при необхідності м'яко і природно скоригувати його пропорції і зробити їх більш правильними. З матеріалами для ламінування брів питання їх природного вигляду в поєднанні з чіткістю і виразністю вирішується дуже просто. Після процедури волоски набувають щільність, помітно темніють і відмінно укладаються в потрібну і акуратну лінію. Іншими словами, особі гарантований відмінний зовнішній вигляд до самих кінчиків брів!

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!