Засоби для депіляції

Засоби для депіляції

Товарів у наявності: 22
Показано 1 - 12 з 22

Забезпечуємо шкірі правильний догляд

Будь-які забруднення, частинки жиру здатні стати серйозною перешкодою для якісної ваксації і шугаринга. Тому так важливо використовувати переддепіляційний лосьйон або гель для якісного очищення шкіри. Завдяки його дії віск або паста краще «зчепляться» з поверхнею шкіри, тому видалення волосся буде виконане н...

Забезпечуємо шкірі правильний догляд

Будь-які забруднення, частинки жиру здатні стати серйозною перешкодою для якісної ваксації і шугаринга. Тому так важливо використовувати переддепіляційний лосьйон або гель для якісного очищення шкіри. Завдяки його дії віск або паста краще «зчепляться» з поверхнею шкіри, тому видалення волосся буде виконане набагато якісніше і лише за один раз.
Після процедури важливо допомогти розпаленій шкірі позбутися стресу, пом’якшити, зволожити і заспокоїти її. Саме для цього необхідний лосьйон після депіляції.

Такий препарат має яскраво виражену протизапальну дію і, зазвичай, містить речовини, що уповільнюють ріст волосся. Після його, нанесення можна одразу ж відчути приємну прохолоду, усвідомлюючи, як неприємні відчуття зникають, а шкіра залишається приємно гладкою і м’якою. І хоч шугаринг багато хто називає менш травматичною і безболісною процедурою, ніж ваксація, але шкірний покрив все одно потребує обов’язкового догляду. Лосьйон після шугаринга допоможе прибрати залишки пасти, зняти почервоніння, відновить водний баланс. Можна вибирати засоби з додаванням трав’яних екстрактів з протизапальними і антибактеріальними властивостями. У нашому магазині ви зможете купити необхідні засоби з догляду за шкірою до і після депіляції воском або цукровою пастою за оптимальною ціною. У Києві товар буде доставлений за вказаною вами адресою кур’єром, а по Україні – надійним поштовим оператором.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!