Шугарінг

Шугарінг

Товарів у наявності: 17
Показано 1 - 12 з 17

Паста для шугарінга

Ніжна і бархатиста шкіри без волосяного покриву - мрія кожної дівчини. Сьогодні такого результату дуже просто досягти, адже існує маса спосіб позбавлення від небажаного волосся, один з найпопулярніших шугарінг. Данапаста для шугарінга методика видалення волосся прийшла до нас з сходу і за короткий період часу набрала великої...

Паста для шугарінга

Ніжна і бархатиста шкіри без волосяного покриву - мрія кожної дівчини. Сьогодні такого результату дуже просто досягти, адже існує маса спосіб позбавлення від небажаного волосся, один з найпопулярніших шугарінг. Данапаста для шугарінга методика видалення волосся прийшла до нас з сходу і за короткий період часу набрала великої популярності у прекрасної половини населення. Паста для шугарінга дуже користується популярністю серед дівчат.

При проведенні шугарінга необхідно правильно вибрати цукрову пасту, адже від неї залежатиме якість процедури і задоволеність клієнта. Для кожної зони потрібна паста для шугаринга зі своєю щільністю, наприклад для бікіні і пахв потрібна більш м'яка паста. Також важлива температура приміщення і рук майстра, тому підбір пасти це досить індивідуальний процес. Дотримуючись умови шугарінга, а саме правильне нанесення і видалення пасти, а також досвід допоможе проводити процедуру якісно, безболісно з абсолютно будь-зони. Депіляція бікіні - від цієї фрази багатьом дівчатам стає не по собі, адже ця процедура не тільки хвороблива, але і носить досить інтимний характер. Але якщо ви вирішили відійти від звичної бритви, то рекомендуємо звернути увагу на шугарінг, адже ця процедура приносить менше хворобливих відчуттів ніж воскова депіляція.

Менше
Докладніше