Шугарінг

Шугарінг

Товарів у наявності: 16
Показано 1 - 12 з 16

Паста для шугарінга

Ніжна і бархатиста шкіри без волосяного покриву - мрія кожної дівчини. Сьогодні такого результату дуже просто досягти, адже існує маса спосіб позбавлення від небажаного волосся, один з найпопулярніших шугарінг. Данапаста для шугарінга методика видалення волосся прийшла до нас з сходу і за короткий період часу набрала великої...

Паста для шугарінга

Ніжна і бархатиста шкіри без волосяного покриву - мрія кожної дівчини. Сьогодні такого результату дуже просто досягти, адже існує маса спосіб позбавлення від небажаного волосся, один з найпопулярніших шугарінг. Данапаста для шугарінга методика видалення волосся прийшла до нас з сходу і за короткий період часу набрала великої популярності у прекрасної половини населення. Паста для шугарінга дуже користується популярністю серед дівчат.

При проведенні шугарінга необхідно правильно вибрати цукрову пасту, адже від неї залежатиме якість процедури і задоволеність клієнта. Для кожної зони потрібна паста для шугаринга зі своєю щільністю, наприклад для бікіні і пахв потрібна більш м'яка паста. Також важлива температура приміщення і рук майстра, тому підбір пасти це досить індивідуальний процес. Дотримуючись умови шугарінга, а саме правильне нанесення і видалення пасти, а також досвід допоможе проводити процедуру якісно, безболісно з абсолютно будь-зони. Депіляція бікіні - від цієї фрази багатьом дівчатам стає не по собі, адже ця процедура не тільки хвороблива, але і носить досить інтимний характер. Але якщо ви вирішили відійти від звичної бритви, то рекомендуємо звернути увагу на шугарінг, адже ця процедура приносить менше хворобливих відчуттів ніж воскова депіляція.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник
Призначення

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!