Віск

Віск

Товарів у наявності: 21
Показано 1 - 12 з 21

Що потрібно знати про віск?

1. Форма випуску. Віск для депіляції, купити який можна в багатьох торговельних точках, може бути поміщений у картридж (касету), в банку, нанесений на паперову смужку або виготовлений у вигляді гранул. Смужки і картриджі жінки можуть використовувати вдома: смужки розігріваються руками, а картриджі розігрівають у воск...

Що потрібно знати про віск?

1. Форма випуску. Віск для депіляції, купити який можна в багатьох торговельних точках, може бути поміщений у картридж (касету), в банку, нанесений на паперову смужку або виготовлений у вигляді гранул. Смужки і картриджі жінки можуть використовувати вдома: смужки розігріваються руками, а картриджі розігрівають у воскоплаві або, як радять у відгуках багато покупців, в мікрохвильовці або на паровій бані. А ось баночний (іноді буває в таблетках) розігрівається у воскоплаві до високої температури, тому його рекомендується використовувати тільки в салонах, де професіонал точно знає, як уникнути опіків. Окремо пропонується також віск для депіляції обличчя.

2. Матеріал розробляється під різні методи ваксації: холодна (смужки), тепла (картридж) і гаряча (віск в банках, таблетках). Не забуваємо про допоміжні засоби: тканинні смужки, шпатель та олії для видалення залишків воску.

Ціна на такий матеріал невисока, а працювати з його допомогою – одне задоволення. До того ж, одноразова продукція в поєднанні з якісним воском і практичними навичками дозволить виконати процедуру ваксації з дотриманням усіх гігієнічних норм, з мінімальними больовими відчуттями, якісно і швидко.
Шукаєте якісний віск для депіляції?

Купити його в Києві, попередньо оцінивши і вибравши, дозволяють точки самовивозу нашого інтернет-магазину. Ви також можете оформити замовлення на сайті, і потрібний вам продукт буде доставлений у найкоротший термін.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!