Воскоплави

Воскоплави

Товарів у наявності: 3
Показано 1 - 3 з 3

Віск для депіляції

Воскова депіляція одна з найпопулярніших процедур серед дівчат і жінок. Воскова депіляція бікіні процедура досить проста, займає небагато часу і при цьому не сильно дорога. Крім усього цього її можна робити навіть самостійно не виходячи з дому і не витрачати час на походи в салони краси. Єдиний мінус і від нього нікуди не дін...

Віск для депіляції

Воскова депіляція одна з найпопулярніших процедур серед дівчат і жінок. Воскова депіляція бікіні процедура досить проста, займає небагато часу і при цьому не сильно дорога. Крім усього цього її можна робити навіть самостійно не виходячи з дому і не витрачати час на походи в салони краси. Єдиний мінус і від нього нікуди не дінешся це больові відчуття. Але, не варто відразу поспішати з висновками, якщо подруга сказала вам, що було дуже велике і вона б не радила робити дану процедуру, не поспішайте. Больовий поріг в кожної людини різний, то, що для неї було боляче, для вас може бути не відчутно.

Сьогодні кожен салон краси може запропонувати таку послугу як депіляція. Багато дівчат вже встигли полюбити цю методику видалення небажаного волосся за допомогою воску. В даний час існує величезна кількість різноманітних восків: віск в касеті, теплий віск, гарячий, всі вони відрізняються текстурою, кольором і способом розтоплення. Деякі воски з легкістю розтоплюються в воскаплавах, для деяких досить, парової лазні, також є воски, які можна розігрівати в мікрохвильовці.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!