Одноразова продукція

Одноразова продукція

Товарів у наявності: 29
Показано 1 - 12 з 29

Сьогодні одними з найбільш популярних манікюрних процедур є нарощування і покриття гель-лаком. Впевнені, що майже кожна модниця хоч раз, але вдавалася до такого простого способу коригування неідеального виду своїх натуральних нігтів, збільшення їх довжини або зміни форми. І зрозуміло, що неможливо створити штучний манікюр без спеціального обладн...

Сьогодні одними з найбільш популярних манікюрних процедур є нарощування і покриття гель-лаком. Впевнені, що майже кожна модниця хоч раз, але вдавалася до такого простого способу коригування неідеального виду своїх натуральних нігтів, збільшення їх довжини або зміни форми. І зрозуміло, що неможливо створити штучний манікюр без спеціального обладнання та допоміжних матеріалів. Розроблені під таку процедуру засоби для нарощування нігтів не тільки роблять комфортним весь процес для майстра і клієнтки, але також допомагають якісно виконати всі етапи маніпуляцій. А правильно змодельовані нігтики будуть не тільки радувати свою господиню максимально довго ідеальним виглядом, але і не принесуть шкоди натуральним пластин.Те ж саме можна сказати і про виконання декоративного манікюру з гель-лаком.

ВАЖЛИВІ ДРІБНИЦІ, БЕЗ ЯКИХ НЕМОЖЛИВО ТВОРИТИ

Кожен, хто хоча б раз пробував самостійно покрити нігтики гелевим лаком або зняти його, знає, як необхідні при роботі такі допоміжні дрібниці, як:

  • безворсові серветки;
  • фольга і прищіпки;
  • апельсинові палички.

При нарощуванні нігтів неможливо обійтися без тіпсів (особливо новачкам при роботі з однофазними гелями) і форм. Майстрам також потрібні напальчники, комфортабельні пуфики, всілякі ємності для рідин, підставки для пензлів / лаків і т.п. А що вже говорити про салони, яким важливо, щоб необхідний витратний матеріал був в потрібному асортименті в одному магазині і відповідав всім вимогам щодо якості, безпеки та ціною.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Призначення

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!