Лампи для сушки

Лампи для сушки

Товарів у наявності: 12
Показано 1 - 12 з 12

ВАЖЛИВІ НЮАНСИ ЛАМПИ ДЛЯ МАНІКЮРА

Щоб гелеві нігті і гель-лакове покриття виглядали естетично і добре носилися, процес полімеризації повинен бути рівномірним і проходити по всій поверхні матеріалу. Тому лампа для нігтів традиційних моделей (UV) забезпечена світловідбиваючими покриттям усередині корпусу. Такий нюанс сприяє оптимально...

ВАЖЛИВІ НЮАНСИ ЛАМПИ ДЛЯ МАНІКЮРА

Щоб гелеві нігті і гель-лакове покриття виглядали естетично і добре носилися, процес полімеризації повинен бути рівномірним і проходити по всій поверхні матеріалу. Тому лампа для нігтів традиційних моделей (UV) забезпечена світловідбиваючими покриттям усередині корпусу. Такий нюанс сприяє оптимальному поширенню ультрафіолету. За типом схеми запалювання такі прилади діляться на:

  • електронні;
  • індукційні.

Другі більш стійкі до коливань напруги в електромережі, але вони важчі.

УФ-лампа для нігтів світлодіодного типу (LED) має свої особливості:

замість чотирьох стандартних великих лампочок вона оснащена безліччю мініатюрних світлодіодів;невеликі розміри світлодіодів дозволяють розміщувати їх практично по всій верхній панелі і навіть з боків внутрішньої частини корпусу, з цього ультрафіолетові потоки доходять до будь-якої частинки нігтиків, забезпечуючи рівномірну полімеризацію кожного.

Лампи гібридного типу оснащені двома типами випромінюючих ультрафіолетових елементів. Звичайні УФ-лампочки комбінуються з лед, лед-світлодіоди доповнюються спіраллю холодного катода CCFL. Це розширює діапазон хвиль і допомагає уникнути проблем з полімеризацією "примхливих" гелевих та гель-лакових покриттів.

ВИБИРАЄМО КРАЩЕ!

Якісна лампа для манікюру має сучасний дизайн, відрізняється компактністю, її функціонал максимально повний і зручний. Багато приладів оснащені новим типом світлодіодів з більш широким діапазоном ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує полімеризацію практично всіх матеріалів на основі гелю, можуть працювати в режимі зниженої потужності, мають захист від перегріву і т.д.

Сучасний ринок пропонує велику кількість ламп для нейл-сфери. Ви можете вибрати брендований продукт або віддати перевагу більш дешевому аналогу. Професіонали часто мають відразу дві моделі - невелику і легку для роботи на виїздах, конкурсах, показах і професійну, яка активно експлуатується в салоні на потоці.

Не знаєте, де купити лампу для нігтів? У нашому інтернет-магазині представлені як перевірені часом універсальні УФ-моделі, так і найактуальніші, нові, з суперфункціоналом. Досить заглянути в онлайн-каталог, щоб вибрати свою майбутню нейл-помічницю за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник
Призначення

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!