Інструмент педикюрний

Інструмент педикюрний

Товарів у наявності: 9
Показано 1 - 9 з 9

Компанія BeautyHand представляє до Вашої уваги інструменти для манікюра та педикюру провідного виробника, який користується популярністю у всьому світі. Такий бренд як Сталекс вже відомій кожному майстру нігтевого сервіса та зарекомендував себе як представник якісних, та надійних інструментів.

Наші руки і ноги потребують догляду так само, як наше тіло. Вони є найбільш працьовитими частинами нашого тіла. Так як ми можемо забути про них. Вони теж потребують нашої особливої ​​турботи і любові. Ця турбота про наші руки і ноги називається манікюр і педикюр.

Ці процедури в салоні коштують грошей, а також займають багато часу. Якщо у вас немає часу, і ви хочете заощадити гроші, зробіть свій власний манікюр і педикюр в домашніх умовах. Це не дуже важка робота, яка з практикою стане тільки краще. Але перед тим, щоб зробити правильний манікюр і педикюр, потрібно грамотно підібрати інструменти, необхідні для якісної процедури.

Дані інструменти необхідні як для майстра в салон, так і для звичайного користувача, який стежить за здоров'ям своїх нігтів.