Терки для педикюру

Терки для педикюру

Товарів у наявності: 20
Показано 1 - 12 з 20

Пилка для педикюру - щоб п'яти були м'якими!
Пилка для педикюру - необхідний інструмент в арсеналі доглянутої красуні. На що тільки не йдуть жінки, щоб добитися м'якості стоп. Використання народних рецептів і люксовых кремів не завжди себе виправдовує.
Набагато ефективніше за примочки і втирання видалення ділянок шкіри,
що огрубнули. Процедури, що регулярно проводяться, назавжди викреслять з пам'яті проблеми з натоптишами або мозолями. Проте треба правильно підбирати пилку, щоб не отримати небажаних наслідків.

Від правильного вибору залежить не лише те, наскільки легко вам здійснюватиме процедуру. Основна проблема може проявитися в тому, що очищення ступень потрібно буде проводити все частіше.
Якщо це повторюється, значить, пилка для педикюру має занадто грубу образивність, і відбувається не лише видалення мертвих клітин, але і ушкодження живого шару.
В цьому випадку мозолі зростають знову з ще більшою швидкістю.


Головною відмінністю пилок є образивність матеріалу - поверхня, здатна при терті видаляти клітини, що омертвіли із стоп. Найпоширенішими є: мінеральна або керамічна крихта,
пемза або алмазне напилення. Характер покриття інструменту впливатиме на швидкість і результат очищення підошви. Також від образиву залежить довговічність аксесуара.

Фільтрувати за:

Країна виробник
Призначення

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Заказ прийшов вчасно, лаки добрі. Дякую!