Педикюр

Педикюр

Товарів у наявності: 35
Показано 1 - 12 з 35

Проблема мозолів на ногах є загальною та зовсім непривабливою. Іноді, коли отриманий шар мозолів дуже товстий, ваша шкіра там може потріскатися і стати болючою, що ускладнює носіння свого улюбленого взуття. Але є спосіб вирішення проблеми. Певні типи кислот можуть бути використані, щоб видалити мозоль.

Ваша мозоль фактично є потовщенням шкіри, яка формується, щоб ніби захистити вашу ногу від роздратування, викликаного тиском або тертям. Це поширена проблема бігунів та інших спортсменів, балерин і окремих осіб, які носять високі каблуки, акуратне взуття або проводять багато часу на ногах. Мозолі можуть також стати більш проблематичними протягом зими, тому що центральне опалення сушить повітря.

Якщо ви хочете бути більш рішучим в лікуванні мозолів, ви можете використовувати кислі продукти, які допомагають видалити мертві клітини шкіри. Ви також можете придбати рідину для зняття мозолів, що містить фруктову кислоту. Дотримуйтесь інструкцій виробника про те, як довго тримати продукт на вашій нозі.

Деякі салони пропонують процедури по видаленню мозолів кислотою, які є частиною процедури вашого педикюру. Вони використовують продукти, які містять саліцилову, лимонну або гідроксильні кислоти. Як правило, вони застосовують рідину для видалення кісткової мозолі, покривають ногу в поліетиленовий пакет, а потім видаляють мозоль шляхом спилювання теркою та промиванням. Таку процедуру ви можете провести самостійно в домашніх умовах, для чого вам необхідно придбати представлену нами кислоту, та виконати послідовно інструкції по її застосуванню.