Косметика SPA

Косметика SPA

Товарів у наявності: 8
Показано 1 - 8 з 8

Косметика спа

У спа-центрах та салонах головний обов'язок масажиста полягає в тому, щоб надати клієнтам відчуття фізичного і психічного задоволення та відпочинку, надаючи їм послуги масажу. Вони використовують різні методи, щоб впоратись з різними проблемними ділянками тіла клієнта. Майстри дізнаються у клієнтів, що саме їх турбує, щоб визначитись, чому вони потребують масажу. Полегшення фізичного і психічного стану, спричиненого  стресом -  є одним з найбільш поширених причин масажу, і тому спа-центри пропонують деякі види масажу, які будуть вирішувати саме вашу проблему.

Одним з основних робочих моментів в роботі спа-масажиста, це поговорити з клієнтом для того, щоб визначити, чи має людина будь-які фізичні вади, або реакції, які можуть виявитись під час або після масажу. Також ставиться питання про алергічні реакції на масажні масла або креми, щоб уникнути неприємних наслідків.

Масажисти також використовують й інші процедури догляду за тілом, такі як маски для обличчя, депіляції та манікюр і педикюр, хоча їх основний акцент робиться все ж на масажі голови і тіла. 

Тому, виходячи з цієї інформації ми пропонуємо до вашої уваги косметику СПА, таку як креми, скраби для рук та ніг, тіла та обличчя. Ви можете бути майстром СПА, або майстром манікюрної справи, але ви все одно можете використовувати професійну косметику для вашої роботи, що без сумніву тільки підтвердить ваш рівень підготовки та відповідальності за вашу роботу!

Фільтрувати за:

Призначення
Тип засобу

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Заказ прийшов вчасно, лаки добрі. Дякую!