Догляд за нігтями

Догляд за нігтями

Товарів у наявності: 26
Показано 1 - 24 з 26

Догляд за нігтями

Догляд за нігтями дуже важливий, оскільки це допомагає запобігти проблемам нігтів, таких як грибкові інфекцій і врослі нігті. 

Нігті складаються з декількох різних частин. Нігтьова пластина є найбільшою та видимою частиною нігтя. Це найскладніша частина, яка охоплює кінчики пальців.  Кутикула це тонка U-подібна тканина, яка п...

Догляд за нігтями

Догляд за нігтями дуже важливий, оскільки це допомагає запобігти проблемам нігтів, таких як грибкові інфекцій і врослі нігті. 

Нігті складаються з декількох різних частин. Нігтьова пластина є найбільшою та видимою частиною нігтя. Це найскладніша частина, яка охоплює кінчики пальців.  Кутикула це тонка U-подібна тканина, яка перекриває нігтьову пластину біля основи нігтя. Вона захищає новий ніготь, коли він росте від нігтьової ложи

У середньому нігті ростуть близько 0,1 міліметрів в день. Нігті вважаються здоровими, якщо вони є гладкими і однорідними за кольором. Здорові нігті не мають виступів, плям або знебарвлення.

Щоб максимально швидко відновити нігті, доведеться на якийсь час відмовитися від довжини. Якщо нігтьова пластина шарується, її треба підрізати, щоб не спровокувати подальше руйнування. Короткий манікюр - оптимальний варіант на цей період. Підпилюйте нігті своєчасно.

Для того щоб нігтьова пластина була здоровою, варто подбати про харчування кутикули. Придбайте спеціальне масло, яке слід втирати в основу нігтя або якомога частіше наносите крем для рук.

Лікувальний лак для нігтів - ще один засіб, який допоможе незабаром обзавестися завидною манікюром. Нанесіть його згідно інструкції або оновлюйте кожні два дні - знімайте до застосування ванночок і нанесіть після. Як правило, лікувальні лаки застосовуються курсами в 2-3 тижні.

Менше
Докладніше