Пилки та бафи

Пилки та бафи

Товарів у наявності: 71
Показано 1 - 12 з 71

Пилки, бафи

Пилочки для нігтів є інструментом, який використовують для того, щоб акуратно сточувати і формувати форму нігтів. Пилки часто використовуються в манікюрі та педикюрі після того, як ніготь був оброблений з використанням кусачок. Пилочки можуть бути або картонні з наждачковим покриттям, керамічні, скляні, зі  кришталю, металеві пилочки, або покриті корундом.

Пилочки створені з картону, мають наждак або наклеєний до них наждачний папір, що робить їх абразивними і гнучкими, щоб користуватись для догляду за нігтями на руках та ногах. Пилочки використовуються майстрами нігтевого сервісу під час манікюрних і педикюрних процедур. Пилочки недорогі і одноразові, що робить їх альтернативою металевим нігтевим пилкам. Наждачні пилочки були вперше запатентовані J. Parker в Нью-Йорку в 1883 році.

Пилочки картонні, як правило, менш абразивні, ніж пилки з металу, а це значить, що робота наждачною пилкою  може зайняти більше часу при спилюванні нігтів. Проте, пилочки для нігтів можуть відігравати певну роль у передачі хвороби, якщо вони використовуються на більш ніж одну людину без належної стерилізації. Пилочки картонні, як правило, дешевші, ніж металеві, тому пилочки можуть бути економічно утилізовані після використання на одну людину.