Гель-фарби

Гель-фарби

Товарів у наявності: 62
Показано 1 - 24 з 62

Гель фарби

Гель фарби -  це нове покоління кольорових гелів, які можуть бути використані для дизайну нігтів. Мають надзвичайно високу пігментацію, щільні, покривають добре, навіть якщо ви застосували їх дуже тонко. Гель-фарба не стікає та не рухається. Вона не має обмеження по часу, ми можемо працювати до тих пір, поки не завершимо малюнок. Вик...

Гель фарби

Гель фарби -  це нове покоління кольорових гелів, які можуть бути використані для дизайну нігтів. Мають надзвичайно високу пігментацію, щільні, покривають добре, навіть якщо ви застосували їх дуже тонко. Гель-фарба не стікає та не рухається. Вона не має обмеження по часу, ми можемо працювати до тих пір, поки не завершимо малюнок. Використовуйте для декору різноманітні техніки, види розписів, та просто власну фантазію. Гель фарба доступна в багатьох кольорах, що дозволяє майстру вибрати саме ті, які потрібні для втілення дизайнерських ідей декору нігтів. При змішуванні  кольорів може бути створений новий відтінок.

Гель фарбу використовуйте надзвичайно тонко - мінімальна її кількість досить на пензлик, щоб потім уникнути проблем затвердіння.

Гелеві фарби непрозорої консистенції - є ідеальним рішенням для створення унікального шедевру на нігтях. Цей революційний продукт створює сміливе дизайнерське рішення та дає прекрасний результат.

Гелеві фарби можуть просушуватись як у   LED лампі, так і в ультрафіолетовій. 

Існує також 3D гель для дизайну нігтів. Їх формула створена таким чином, щоб майстер міг створити об'ємний малюнок на ваших нігтях. Використовуючи доц, або спеціальний твердий пензлик, ви зможете створити гарні та незвичайні дизайни, які зроблять вас неповторною! 

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Відгук без коментарів