Гелі для нарощення

Гелі для нарощення

Товарів у наявності: 95
Показано 1 - 12 з 95

Доглянуті руки - гідність жінки в будь-якому віці. І нарощування в цьому питанні стає рятівним рішенням. Ви можете створити бажану довжину, однакову форму нігтів, втілити будь-який дизайн за допомогою сучасних лаків .

В інтернет-магазині BeautyHand представлені гелі для нарощування, виготовлені популярними марками. Пропонуємо засоби, з якими з...

Доглянуті руки - гідність жінки в будь-якому віці. І нарощування в цьому питанні стає рятівним рішенням. Ви можете створити бажану довжину, однакову форму нігтів, втілити будь-який дизайн за допомогою сучасних лаків .

В інтернет-магазині BeautyHand представлені гелі для нарощування, виготовлені популярними марками. Пропонуємо засоби, з якими зручно робити нарощування з турботою про натуральних нігтях.

Переваги нарощування гелем

Зовсім недавно великою популярністю користувалося покриття для нігтів з використанням акрилу. Але на зміну йому прийшов новий матеріал - спеціальний полімерний гель, який швидко отримав пальму першості. Розглянемо його переваги: ​​

  • міцність. Середній час шкарпетки становить не менше 3-4 тижнів;
  • швидка робота. На роботу буде потрібно близько 2-3 годин;
  • ціна. Вартість матеріалів трохи нижче, ніж у засобів попередніх поколінь;
  • швидка корекція. При зміні форми або усунення сколів робота займе не більше 30 хвилин;
  • нешкідливість. Допускається носіння покриття протягом року з регулярною коригуванням за рахунок того, що склад добре пропускає повітря і не дає утворюватися грибку. Після року носіння слідує перерва протягом 6 місяців;
  • відсутність запаху. На відміну від акрилу, який має різкий запах, під час роботи з гелем ви не відчуєте абсолютно ніяких сторонніх ароматів.

Як вибрати гель для нарощування

При покупці засобів, крім ціни, варто враховувати ряд критеріїв, які залежать від способу роботи.

Ви можете купити однофазні склади, які виконують функцію моделювання, зчеплення і зміцнення. Двофазні включають моделює склад і фінішне покриття. Трифазні включають три засоби для моделювання, зчеплення і зміцнення.

Також варто врахувати ряд критеріїв:

  • Консистенція. Вибір тієї чи іншої консистенції залежить від форми природного нігтя. Желе дозволяє коригувати виражені нерівності рідного пластини, моделювати товщину і довжину. Густі створені для ліплення, формування товщини і довжини пластини. Середньої густини і рідкі мають властивість самовирівнювання, що значно спрощує моделювання, але вимагають деякого досвіду в роботі.
  • Виробник. Кожен продукт повинен мати сертифікат якості, що гарантує безпеку його використання для майстра і клієнта.
  • Марка. Кращим рішенням є використання коштів одного виробника.

Де купити гелі для манікюру?

Інтернет-магазин BeautyHand зібрав на своїх сторінках все, що потрібно для професійного і домашнього манікюру. Ми відібрали найкращі українські та закордонні марки і пропонуємо повний спектр засобів для нарощування та лаки для дизайну. Всі товари мають сертифікати якості. Для зручності замовлення пропонуємо кілька способів оплати, замовлення доставляються по Києву, Харкову, Одесі, Львову та іншим містам.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!