Гель-лаки

Гель-лаки

Товарів у наявності: 1525
Показано 1 - 24 з 1525

Гель лаки

     Компанія BeautyHand представляє до вашої уваги гель-лаки провідних виробників, які користуються популярністю у всьому світі.  
       Гель-лаки – вязкі пігментовані склади середньої рідкої консистенції. Завдяки високому вмісту олігомерів не випаровуються і не висихають навіть при тривалому перебуванні на відкритому повітрі. Гель-л...

Гель лаки

     Компанія BeautyHand представляє до вашої уваги гель-лаки провідних виробників, які користуються популярністю у всьому світі.  
       Гель-лаки – вязкі пігментовані склади середньої рідкої консистенції. Завдяки високому вмісту олігомерів не випаровуються і не висихають навіть при тривалому перебуванні на відкритому повітрі. Гель-лаки різних кольорів можна змішувати між собою за принципом акрилових або масляних фарб, отримуючи з первинних квітів вторинні і третинні відтінки. Також, гель-лаки чутливі до УФ-випромінювання. Під впливом УФ-хвиль певної довжини гель-лаки полімеризуються, відбувається перехід з рідкого агрегатного стану в тверде, і на поверхні нігтя утворюється щільна плівка. Для рівномірної швидкої полімеризації гель-лаків використовують люмінесцентні, світлодіодні або CCFL-лампи УФ-спектра.

     Гель-лаки наносять на чисту нігтьову пластину після базового манікюру. Перед процедурою нігті обробляють антисептиком, знежирюють за допомогою спеціальних складів і покривають безкислотний праймером. Вологі нігті додатково обробляють дегідратором. Заходьте до нас та виберайте а ми в цьому Вам допоможем!!!

Менше
Докладніше

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Відгук без коментарів