Гель лаки SAGA

Гель лаки SAGA

Товарів у наявності: 25
Показано 1 - 12 з 25

Гель-лаки Saga Professional - це безліч найактуальніших колекцій з дивовижними яскравими і часом унікальними візуальними ефектами. Краса опалу, магнітні багатобарвні і кришталеві відблиски, розсипи діамантових блискіток - все це технологи бренду зуміли успішно реалізувати в декоративних покриттях і тим самим забезпечити їм величезну популя...

Гель-лаки Saga Professional - це безліч найактуальніших колекцій з дивовижними яскравими і часом унікальними візуальними ефектами. Краса опалу, магнітні багатобарвні і кришталеві відблиски, розсипи діамантових блискіток - все це технологи бренду зуміли успішно реалізувати в декоративних покриттях і тим самим забезпечити їм величезну популярність не тільки у професійних нейл-майстрів, а й у любителів.

ЧОМУ САМЕ SAGA PROFESSIONAL?

Процес створення гель-лакового манікюру детально описаний в багатьох тематичних статтях, йому присвячені тисячі відеороликів, майстри успішно демонструють його в прямих ефірах Інстаграма ... Тому вже не викликає подиву той факт, що багато дівчат практикують самостійне нанесення гель-лаків. І саме тут стійкі декоративні покриття Saga Professional знаходять свого покупця. Адже, як стверджує сам виробник, його гель-лаки універсальні і відмінно взаємодіють з базами, топами і допоміжними рідинами самих різних торгових марок. Тобто, немає необхідності купувати всю систему цілком, а це - прекрасна можливість заощадити.

Але не тільки в універсальності криється секрет високого попиту на гель-лак Saga Professional (Сага Профешнл). Доступна ціна - ще одна безперечна його перевага. Якісне нейл-покриття зовсім не обов'язково має бути мегадорогим. І гель-лак Saga Professional, купити який в принципі може кожен бажаючий, - яскравий тому доказ.

SAGA PROFESSIONAL: ГЕЛЬ-ЛАК, ЯКИЙ ЗАВЖДИ «НА СТИЛІ» 

Однак найголовніший секрет популярності - актуальність і повна відповідність сучасним трендам. Дійсно, Saga Professional - гель-лак з розкішними і такими різними візуальними ефектами:

  • колекція Термо - покриття, які змінюють відтінок під впливом температурних перепадів;
  • колекція Cat Shine - неймовірно глибокі кришталеві відблиски;
  • колекція Grattol Opal - ефект опалового мерехтіння;
  • колекція Mercury - супервідблиски з неймовірним космічним сяйвом;
  • колекція Fiery Gel - ефект діамантового крихти.

І, як можна припустити, зазначені серії - далеко не все, чим готується полонити, дивувати і радувати цей яскравий і такий сучасний бренд. Загалом, купити гель-лак Saga Professional варто обов'язково. І якщо ви ще не встигли зробити це, то наш інтернет-магазин з радістю пропонує найактуальніші колекції. Доставимо по Києву і Україні в найкоротші терміни!

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник
Обєм

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!