Конфеті

Конфеті

Товарів у наявності: 6
Показано 1 - 6 з 6

Сьогодні цей дивовижний напрям набув чи не найбільшої популярності. Прикрашати нігті всіляким декором давно стало модним і актуальним заняттям. Нейл-арт активно використовують у професійних салонах, його технік навчають, а багато дівчат вдало експериментують і в домашніх умовах, переглядаючи ролики в YouTube. Щоб експерименти приносили задоволен...

Сьогодні цей дивовижний напрям набув чи не найбільшої популярності. Прикрашати нігті всіляким декором давно стало модним і актуальним заняттям. Нейл-арт активно використовують у професійних салонах, його технік навчають, а багато дівчат вдало експериментують і в домашніх умовах, переглядаючи ролики в YouTube. Щоб експерименти приносили задоволення, а результат неймовірно тішив, необхідно мати багато прикрас. І тут на допомогу прийде декор у контейнері «Карусель». Він різноманітний, доступний за ціною, красиво виглядає і може використовуватися для втілення найфантастичніших ідей:

  • всілякі металеві фігурки,
  • ніжні напівперли,
  • камені і стрази та інше.

Усі ці прикраси, поміщені в зручний круглий контейнер із невеличкими секціями, обов’язково мають бути в арсеналі і майстра, і любителя. Вони ефектні і яскраві, представлені в різних колірних рішеннях, зазвичай, прості у використанні, чудово виглядають на нігтиках, надають блиску, створюючи необхідну тематичну спрямованість. Завдяки наявності контейнера елементи не розсипаються і не губляться, а майстер легко може взяти саме ту кількість, яка необхідна для композиції.

Менше
Докладніше