Гофре

Гофре

Товарів у наявності: 4
Показано 1 - 4 з 4

Унікальність гофре полягає в універсальності. Ця зачіска однаково актуальна і для походу по магазинах, і для прогулянки по місту, і для виходу в світ, і для створення робочого суворого образу. Крім того, плойка або щипці гофре зі спеціальними пластинами, купити які можна у нас, ціна позиціонується як доступна, може однаково добре вживатися і для...

Унікальність гофре полягає в універсальності. Ця зачіска однаково актуальна і для походу по магазинах, і для прогулянки по місту, і для виходу в світ, і для створення робочого суворого образу. Крім того, плойка або щипці гофре зі спеціальними пластинами, купити які можна у нас, ціна позиціонується як доступна, може однаково добре вживатися і для обробки волосся коротких, і середніх і, звичайно ж, довгих, і в тому числі для надання пасмам об'єму. При цьому ніяких складнощів у модниці не виникне, навіть якщо вона не скористається допомогою професійного майстра перукаря, а вирішить створити свою неповторну зачіску самостійно в побутових умовах. Тобто застосовувати плойку для рифлення або праску не тільки зручно, але й дуже просто. Як показує практика, знадобиться зовсім небагато часу, щоб будь-яка жінка навчилася декорувати свою зачіску декількома хвилястими пасмами. А через невеликий період «тренувань», використовуючи різні насадки, навіть в домашніх умовах можна за лічені хвилини створювати не укладання, а справжні шедеври з волосся. Купити плойку для завивки волосся різних виробників Україна надає можливість за доступною ціною.

правильний інструмент
Оформлення волосся по техніці «рифлення» - це не складно. Все що для цього потрібно, так це пропустити пасмо через попередньо нагрітий спеціальний прилад. Інша справа, що на якість завитка і зачіски в цілому, як і на простоту використання приладу, впливає його вид, розмір і особливості експлуатації. Умовно інструменти для рифлення пасом, як і будь-які перукарні пристосування, можна розділити на:

професійні (для майстрів в салонах);
напівпрофесійні;
непрофесійні (використовувані рядовими обивателями в побуті).
Професійне оснащення відрізняється високою потужністю, продуктивністю і, відповідно, ціною. Але так як «домашній» інструмент може бути і не таким потужним, то можна зупинити свій вибір на більш дешевих моделях. Тим більше що в нашому інтернет-магазині представлений великий вибір і можна купити як моделі професійні, так і варіанти простіше, і дешевше. Як стверджують відгуки фахівців, слід звернути особливу увагу на ТМ Babyliss, Ga.Ma, Infinity. Плойка гофре для волосся від Babyliss користується особливою популярністю у споживача, до того ж ціна цілком доступна.

Для створення хвиль і кучериків, а точніше, щоб досягти ефекту гофрованих волосся можна придбати:

плойку;
праску;
укладальні щипці.
При виборі інструмента найкраще відразу підібрати до нього насадки для рифлення. По суті, насадки - це металеві дві пластини, робоча поверхня яких відрізняється хвилястістю. У сучасних моделях, представлених в нашому інтернет магазині, пластини найчастіше виготовлені не з металу, а з кераміки.

Розмір хвиль на робочій поверхні визначає кінцевий результат, тобто калібр завитків. Також розмір хвиль на робочій поверхні пластини підбирають в залежності від довжини волосся і їх типу. Наприклад, якщо пасма тоненькі й рівні, то краще за все, купити дифузор на щипці гофре з дрібними хвилями на робочій поверхні. А ось хвилі середньої величини не тільки ідеально підійдуть для оформлення довгого волосся, але і можуть використовуватися для створення значного прикореневого об'єму. Якщо шевелюра дуже щільна і густа, то краще застосовувати дифузор з великими хвилями, що дозволить створювати великі і добре окреслені завитки. До речі, в залежності від останніх фешн тенденцій, які постійно змінюються, ріфлевать можна як все пасма, так і частина волосся. Все залежить від типу укладання та складності зачіски. Головне не переборщити. Щоб не допустити модного конфузу, фахівці не рекомендують застосовувати одночасно всі види дифузорів. Така різноманітність рифлених пасом навряд чи буде виглядати красиво.

Якщо ж нічого складного робити на голові не хочеться, то можна використовувати насадки гофре для створення прикореневого об'єму волосся (купити їх можна в нашому онлайн салоні), що само по собі додасть укладанні більшої ефектності.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!