Вирівнювачі для волосся

Вирівнювачі для волосся

Товарів у наявності: 3
Показано 1 - 3 з 3

Як використовувати прасування для волосся?
Професійний праску для волосся - це найдоступніший спосіб домогтися прямих локонів самостійно. Він безвідмовно працює, розгладжуючи навіть самі неслухняні кучері. Однак потрібно бути гранично обережним, так як термічний вплив приносить волоссю шкоди.

Для тих, хто хоче користуватися праскою для випрямлян...

Як використовувати прасування для волосся?
Професійний праску для волосся - це найдоступніший спосіб домогтися прямих локонів самостійно. Він безвідмовно працює, розгладжуючи навіть самі неслухняні кучері. Однак потрібно бути гранично обережним, так як термічний вплив приносить волоссю шкоди.

Для тих, хто хоче користуватися праскою для випрямляння волосся, існує кілька правил.

Чи не нагрівайте праску вище 120 градусів.
Обов'язково застосовуйте захисні засоби. Є ціла лінія засобів догляду за волоссям після застосування прасування. Це спреї і креми, які потрібно наносити на пасма після випрямлення.
Чи не застосовуйте прилад на мокрі пасма.
Занадто часте випрямлення - частіше двох разів на тиждень, завдає локонам шкоду.
Процес випрямлення кучериків за допомогою професійного прасування виглядає приблизно таким чином.

Спочатку кучері потрібно вимити і нанести спеціальні засоби для укладання.
Потім висушити пасма і, закріпивши на маківці основну частину волосся, пасмо за пасмом вирівняти залишилися. Для цього необхідно локон захопити за допомогою прасування у самих коренів і плавно вести до кінчиків вниз. Дуже зручно випрямляти локони, починаючи з потилиці і не захоплюючи дуже великі кучері. Адже тепло при великому обсязі локонів не зможе проникнути вглиб, що утруднить процес випрямлення.
Як тільки все пасма будуть випрямлені, зачісці потрібно додати об'єм біля коріння за допомогою спеціального спрея або інших фіксаторів. Завершальний етап випрямлення - це нанесення захисних засобів для термічної обробки.
Сучасні прилади можна використовувати як для випрямлення, так і для завивки локонів. Для цього слід:

перед процесом завивки обробити пасма спеціальним захисним засобом;
потім праскою легко можна створити об'ємні локони. В цьому випадку слід купити праску для волосся шириною робочої частини до 2 сантиметрів. Затиснути локон у самих коренів праскою. Потрібно вибирати товсте пасмо, якщо хочете створити велику хвилю. Зафіксувавши в вертикальному положенні щипці, починайте повертати його півколом, одночасно притримуючи локон. Далі без зупинки повільно просувайте щипці до кінчиків. Такий же спосіб підійде для того, щоб надати форму кінчиків, закручуючи їх назовні або всередину, наприклад для каре.
Пам'ятайте! Не можна випрямляти праскою мокре волосся.

При регулярному застосуванні косметичних засобів для гарячої укладання, необхідно дотримуватися рекомендацій, які викладені в інструкції по використанню приладу. При створенні зачіски використовуйте засоби для догляду за волоссям з ефектом розгладження - шампуні, кондиціонери, маски.

Якщо Ви постійно користуєтеся праскою, подбайте про харчування і зволоження волосяного покриву голови.

Часте використання приладу може викликати руйнування волосяної цибулини, зробивши пасма ламкими. Користуйтеся косметикою з зволожуючими і живильними властивостями, а також засобами для термозахисту.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!