Плойки для завивки волосся

Плойки для завивки волосся

Товарів у наявності: 12
Показано 1 - 12 з 12

Види і типи плойок
Сьогодні можна підібрати і купити плойку для волосся (для з завивки) оптимально підходить саме для потреб конкретного споживача, саме з урахуванням його улюблених укладок, саме з урахуванням структури і типу пасом, великих локонів, а також самих дрібних пасом. Це можливо завдяки тому, що кожен виробник в своїй стандартній прогр...

Види і типи плойок
Сьогодні можна підібрати і купити плойку для волосся (для з завивки) оптимально підходить саме для потреб конкретного споживача, саме з урахуванням його улюблених укладок, саме з урахуванням структури і типу пасом, великих локонів, а також самих дрібних пасом. Це можливо завдяки тому, що кожен виробник в своїй стандартній програмі пропонує кілька варіантів приладу для завивання волосся, які відрізняються не тільки зовні, але і конструктивно і функціонально.

Залежно від призначення і функціональних особливостей інструменти поділяють на:

ті, які використовуються для надання об'єму і форми укладанні;
ті, які призначені для випрямлення пасом;
ті, які призначені для завивки пасом.
При цьому інструменти відрізняються за формою і в продажу доступна конусоподібна плойка для волосся, циліндричної форми, потрійна, плойка хвиля, з насадками та ін. Також інструменти відрізняються за своїм розміром (довжині корпусу і діаметру), за матеріалами з яких вони виготовлені, з вигляду покриття, за наявністю додаткових опцій і можливостей.

Плойка для волосся - як вибирати правильно?
Перед тим як купити плойку для волосся, а Київ пропонує величезний асортимент для вибору, потрібно визначитися з його призначенням. Якщо потрібна плойка для завивки волосся - значить вибираємо з відповідних моделей, якщо плойка для волосся потрібна для випрямлення або просто для додання обсягу - вивчаємо інші пропозиції виробника. Але в будь-якому випадку існує певний набір параметрів, на які потрібно звертати увагу в першу чергу, перед тим як купити плойку.

діаметр корпусу. Власницям довгого волосся краще купити інструмент з великим діаметром, тим у кого коротка шевелюра - краще купити «прилад» з меншим діаметром. Невеликий діаметр підійде і тим, хто вважає за краще зачіски з дрібними завитками.
потужність інструменту. Якщо це не професійний агрегат, не варто витрачатися, купуючи занадто потужну плойку.
матеріал покриття. Ті, кого хвилює здоров'я і стан волосся, давно відмовились від металевих робочих поверхонь, які не дуже «доброзичливі» по відношенню до локонам. Набагато ефективніше і при цьому м'якше покриття титанове або керамічне. Якщо є можливість розщедритися, зверніть увагу на те, що плойка для волосся з турмаліновим покриттям не тільки не шкодить пасмам, але і захищає їх і покращує на структурному рівні, купити модель також можна на сайті нашого інтернет магазину.
опція швидкого старту і нагрівальна здатність.
опція контролю температурного режиму, яка дозволить не допустити перегріванню полотна.
довжина шнура.
можливість обертання «агрегату» по осі.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!