Аксесуари для перукаря

Аксесуари для перукаря

Товарів у наявності: 17
Показано 1 - 12 з 17

Робота майстра перукарського мистецтва, як і будь-якого іншого майстра, потребує власного набору допоміжних пристосувань і аксесуарів. Крім основних засобів, важливими також є додаткові: це затискачі для волосся різних форм і відтінків; комфортні пензлі та щітки для фарбування волосся; миски різних розмірів для змішування фарб; пеньюари для кліє...

Робота майстра перукарського мистецтва, як і будь-якого іншого майстра, потребує власного набору допоміжних пристосувань і аксесуарів. Крім основних засобів, важливими також є додаткові: це затискачі для волосся різних форм і відтінків; комфортні пензлі та щітки для фарбування волосся; миски різних розмірів для змішування фарб; пеньюари для клієнтів і фартухи для майстрів, що мають захистити одяг від слідів фарби та залишків волосся.

Затискачі для волосся є абсолютно необхідним аксесуаром для зручності роботи майстра з волоссям у процесі фарбування, стрижки і укладання. Зазвичай, вони не піддаються хімічному впливу перукарських засобів, що робить їх стійкими і довговічними у використанні. Щітки і пензлі (різноманітних форм, з гребінцями і без, вузькі та широкі) призначені для зручного та якісного фарбування і мелірування волосся. Також необхідними пристосуваннями для змішування фарб, косметичних масок та інших матеріалів є спеціальні миски з силіконових і пластикових матеріалів, стійкі до пошкоджень і дуже комфортні в роботі. Не обійтися майстрові і без незмінної складової його робочого арсеналу – фольги, за допомогою якої виконується процедура мелірування волосся, яку дівчата не зрадять ніколи. А наявність пеньюарів для клієнтів і фартухів для майстра є обов’язковою умовою бездоганної роботи салону краси. Пеньюари та фартухи захищають одяг, шкіру клієнтів і майстрів від потрапляння фарби, окислювачів, волосся під час стрижки, а також будь-яких інших матеріалів, що використовуються в роботі. Всі ці додаткові перукарські аксесуари призначені для полегшення і зручності роботи майстрів, а також для комфорту їхніх клієнтів.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!