Базові / топові покриття

Базові / топові покриття

Товарів у наявності: 223
Показано 1 - 12 з 223

База для гель лаку - підготовка для нанесення кольору

Базове покриття для гель лаку - безбарвний матеріал, який передує нанесення кольорового покриття при виконанні манікюру. Відповідає за чіпку молекулярну зв'язок природного кератину нігтьової пластини і штучних компонентів. При використанні кошти довговічність манікюру зростає. Професійне базов...

База для гель лаку - підготовка для нанесення кольору

Базове покриття для гель лаку - безбарвний матеріал, який передує нанесення кольорового покриття при виконанні манікюру. Відповідає за чіпку молекулярну зв'язок природного кератину нігтьової пластини і штучних компонентів. При використанні кошти довговічність манікюру зростає. Професійне базове покриття для нігтів містить вітамінний комплекс для зміцнення і мінерали для захисту від шкідливих впливів. Запобігає глибоку пігментацію пластини кольоровим покриттям.

Може використовуватися, як самостійний елемент для створення природного манікюру з блиском або для виконання декорування нігтів. Досвідчений майстер за допомогою засобу може провести корекцію нерівностей або зробити невелику нарощування в місці відколу. Вимагає сушки під UV / LED-лампою. Бази під гель лак випускаються в світлонепроникному флаконі. Зазвичай мають дві форми випуску - з пензликом і без неї. У випадку з пензликом перевагою є повноцінна упаковка, яка не вимагає додаткових аксесуарів при використанні. У ємностях без кисті горлечко зазвичай ширше, що дозволяє використовувати препарат без залишку. Мінусом вважається необхідність покупки плоскої кисті.
Які бувають типи базового покриття для гель лаку
Існують різні по консистенції базові покриття для нігтів, вони можуть виконувати певні функції:

Більш рідкі базові засоби підійдуть для першого шару під гель лак. Тонким шаром, втираючи рухами масу розподіляють від кутикули до краю нігтя, обов'язково запечатуючи торець.
Щільні основи знадобляться для вирівнювання пластини і усунення недосконалості. Для цього наноситься перший тонкий шар і сушиться в лампі. Другий етап слід виконувати без витирання липкого шару. Ставиться крапля ближче до кутикули і розподіляється в різні боки тонкої стороною кисті по нігтьової пластини. Основа сама може рівномірно розподілитися по нігтю, якщо перевернути руку на кілька секунд долонею вгору.
Базовим гелем для нарощування нігтів на каучуковій основі можна відреставрувати ламким край нігтьової пластини. Для цього необхідно взяти форму для нарощування і підкласти під край нігтя. Перший шар тонкий, друга фаза формує зламаний ділянку нігтя. Максимальна довжина нарощування каучукової базою 1-2 мм.

Чому відбувається відшаровування

В принципі можна купити будь-яку базу для гель лаку і зіткнутися з неприємним ефектом відшаровування покриття. Відбувається це з кількох причин. По-перше, майстер використовує стару пилку і не допілівать ніготь. Утворюються необроблені острівці з гладкою поверхнею, які не можуть створити надійного зчеплення з матеріалом.

По-друге, після опіла фахівець погано очищає поверхню нігтя від пилу. Рекомендується використовувати щітку. По-третє, наноситься дуже товстий шар матеріалу, який застигає тільки зовні і утворює складки. Якщо виконувати процедуру з використанням рекомендацій виробника, то гель-база для нігтів збереже цілісність манікюру на 3-4 тижні.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!