Аксесуари для брів

Аксесуари для брів

Товарів у наявності: 19
Показано 1 - 12 з 19

Аксесуари для роботи з бровами

Світові візажисти і професійні майстри-бровісти не перестають нагадувати, що головним секретом створення бездоганних брів є якісні і правильно вибрані аксесуари. Провідні виробники професійних аксесуарів для брів пропонують гідний асортимент, який іноді може поставити в глухий кут навіть досвідчених майстрів і...

Аксесуари для роботи з бровами

Світові візажисти і професійні майстри-бровісти не перестають нагадувати, що головним секретом створення бездоганних брів є якісні і правильно вибрані аксесуари. Провідні виробники професійних аксесуарів для брів пропонують гідний асортимент, який іноді може поставити в глухий кут навіть досвідчених майстрів індустрії краси.

Купити аксесуари для роботи з бровами в Україні від професійних брендів пропонує спеціалізований інтернет-магазин. Наша компанія є ексклюзивним, офіційним дистриб'ютором професійних брендів, що гарантує високу якість продукції за цінами від виробника. Гарантовано без націнок.

Особливості та типи аксесуарів для роботи з бровами

Красиві брови правильної форми роблять погляд більш глибоким і виразним, та й зовнішність у цілому виглядає доглянутою. Однак не всіх представниць прекрасної статі природа нагородила густими бровами правильної форми і насиченого кольору. Тому в хід йде спеціальні аксесуари для роботи з бровами, призначені для візажистів, бровістов і просто любителів доглядати за своєю зовнішністю самостійно в домашніх умовах.

У каталозі компанії представлені різні аксесуари для роботи з бровами, серед яких особливим попитом користуються такі позиції:

  1. Пінцети - представлені великою кількістю моделей, які мають суттєві відмінності один від одного. Так, пінцети для брів із загостреними кінцями стануть хорошим варіантом для всіх, хто має досить жорсткі від природи волоски. Моделі зі скошеними або плоскими кінцями прості в роботі, з ними запросто впорається навіть новачок. Також в каталозі представлений широкий вибір професійних пінцетів для нарощування вій, які дозволяють здійснювати високоточне кріплення штучних волосків.
  2. Нитки для трідінга дозволяє швидко і максимально ефективно здійснити видалення волосків різного типу. Завдяки спеціально сформованому кручению, нитка для трідінга однаково добре допоможе впоратися як з щільними волосками, так і з м'яким пушком. Професійні нитки, представлені в каталозі магазина, мають оптимальну товщину для різнопланової роботи і антибактеріальне покриття для безпеки.
  3. Лінійки використовуються для створення симетричною, найбільш гарної форми брів, що особливо важливо при проведенні процедури моделювання брів, мікроблейдінга, татуажу. Інструмент дозволяє точно розрахувати ширину, довжину і товщину брів, він дозволяє точно визначити відступи і лінії симетрії. Використання лінійок допомагає обчислити промальовування кожного волоска. Лінійка здатна в точності повторити вигини особи, що сприяє виконанню якісної корекції або створення абсолютно нової форми брів.

Серед аксесуарів великою популярністю також користуються міксери для змішування фарбувальних продуктів, точила, хелпери аплікатори для ламінування.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!