Пензлики для брів

Пензлики для брів

Товарів у наявності: 13
Показано 1 - 12 з 13

Пензлі та щітки для брів і вій призначені для найбільш комфортного нанесення косметики і фарби під час процедури фарбування. Вони дозволяють ретельно і без єдиного пропуску покрити волоски складом, що проявляється, отримавши згодом ідеальний колір по всій площі впливу. З їх допомогою брови і вії стануть більш виразними, яскравими і гарними. Вдал...

Пензлі та щітки для брів і вій призначені для найбільш комфортного нанесення косметики і фарби під час процедури фарбування. Вони дозволяють ретельно і без єдиного пропуску покрити волоски складом, що проявляється, отримавши згодом ідеальний колір по всій площі впливу. З їх допомогою брови і вії стануть більш виразними, яскравими і гарними. Вдало підібраний відтінок дозволить істотно скоротити час, що виділяється для ранкового макіяжу, адже він позбавить багатьох жінок необхідності використовувати туш або олівець, що підфарбовує. Хто міг подумати, що за всім цим стоїть, якщо можна так висловитися, «рядовий солдатик» великої косметичної армії - пензлик для брів і вій.

Пензлі та щіточки для брів і вій: які і для чого потрібні

Крім нанесення косметики і фарбувальних засобів в б'юті-арсеналі обов'язково повинні бути щіточки для нарощених вій. Як правило, вони досить жорсткі і прекрасно розділяють волоски, усуваючи будь-які сплутаності. Завдяки цим дешевим аксесуарам будь-яка дівчина швидко надасть віям акуратного доглянутого вигляду і естетичності.  Використовуються вони і майстрами при виконанні процедури нарощування. Дуже зручно, якщо щіточка двостороння.

Яку пензлик вибрати для фарбування брів? У кожного бровіста власні вподобання. Якщо говорити про загальні рекомендації, то:

  • має значення невелика ширина, щоб було зручно наносити фарбу по лінії росту волосків і не заступати за контури;
  • штучний ворс краще натурального, оскільки більш стійкий до хімії, не боїться частого миття;
  • добре, якщо пензлик для фарбування брів має пластикову ручку, яка не чутлива до впливу вологи.

Решта нюанси - на смак і розсуд майстра.

Всі пензлики, представлені в нашому інтернет-магазині, виготовлені з високоякісного синтетичного волокна, тому при зіткненні з волосками і шкірою вони не роблять абсолютно ніякої травматичної або дратівливої ​​дії. Пензлики для брів і вій можуть бути скошеної і плоскої форми, мати м'яку або, навпаки, жорстку структуру. Кожна з них має свій спектр і особливості застосування, про які добре обізнаний фахівець, який виконує процедуру фарбування. Завдяки наявності настільки широкого асортименту і найрізноманітніших модифікацій, кожен майстер може вибрати для себе найбільш зручний варіант. На особливу увагу заслуговують пензлики для вій, які мають на протилежному кінці спеціальний міні-гребінець з дуже дрібними зубчиками і щіточку. Такий інструмент взагалі універсальний, адже з його допомогою можна не тільки якісно пофарбувати брови і вії, а й розчесати їх, вирівняти, розділити волосинки і надати потрібну форму. Вибирайте оптимальний варіант, який обов'язково стане вашим незамінним помічником у справі догляду за обличчям!

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!