Туші для вій

Туші для вій

Товарів у наявності: 5
Показано 1 - 5 з 5

Туш для вій — необхідний засіб для ефектно макіяжу

Туш для вій — ефективний сучасний засіб для створення виразного макіяжу очей. З її допомогою ви можете підкреслити природний вигин і відтінок вій, візуально збільшити об'єм, форму та довжину. Сьогодні на ринку представлений великий вибір професійних засобів різного призначення та кольору: дек...

Туш для вій — необхідний засіб для ефектно макіяжу

Туш для вій — ефективний сучасний засіб для створення виразного макіяжу очей. З її допомогою ви можете підкреслити природний вигин і відтінок вій, візуально збільшити об'єм, форму та довжину. Сьогодні на ринку представлений великий вибір професійних засобів різного призначення та кольору: декоративні, гіпоалергенні та лікувальні.

Історія тушей для вій

Продукт був вперше представлений у середині XIX століття. У 1913 році хімік Террі Вільямс випустив першу туш Maybelline, яка являла собою спресований порошкоподібний засіб із пензликом для нанесення. У 1920–1930-х роках моду на продукт вводять голлівудські акторки.

У 1939 році Хелена Рубінштейн створила першу водостійку туш.

У 1958 під цим же брендом виходить перший рідкий засіб у вигляді тюбика-циліндра зі щіточкою. У 60-і роки моду на лялькові вії вводить супермодель та акторка Твіггі. Max Factor пропонує своїм покупницям туш для вій у синьому, зеленому та лавандовому кольорах. У 1988 році для прихильниць натурального макіяжу на ринку з'являється прозорий аналог класичного продукту. У 90-х роках набувають популярності засоби для створення об'єму, подовження та розділення вій.

Як вибрати туш для вій

У кожної дівчини вії мають свої особливості — продукт, що підходить одній, може виявитися абсолютно некорисним для іншої. Тому сьогодні на ринку представлений великий асортимент брендової косметики з різними ефектами для різних потреб. Поради щодо вибору туші в залежності від типу вій:

  • для коротких або середньої довжини вій підійде продукт з подовжувальним ефектом;
  • для практично прямих — необхідним є засіб, що підкручує;
  • для рідких і тонких — ідеальним варіантом стане туш з ефектом об'єму або накладних вій;
  • для нарощених — вибирайте туш, у складі якої немає олій.
Перед придбанням визначте тип своїх вій.

Тип щіточки може мати унікальну форму, а також бути виготовленою зі спеціального матеріалу, щоб забезпечити різним типам вій потрібний ефект. Домогтися більш ефектного результату, поекспериментувати з образами можна за допомогою кольорових тушей.

Не забувайте про підготовку вій до фарбування, використовуйте основи, праймери та гелі. Наприклад, біла туш для вій — базова основа, яка допомагає збільшити об'єм вій, посилити насиченість кольору та стійкість продукту. Використовуйте лікувальні сироватки, бальзами та інші засоби, що поліпшують стан і вигляд вій. Такі продукти пропонують білоруські, українські, корейські та багато інших світових косметичних брендів.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!