Підводки для очей

Підводки для очей

Товарів у наявності: 8
Показано 1 - 8 з 8

Підводка для очей — обов'язковий атрибут базової косметички

Макіяж зі стрілками — відмінний спосіб урізноманітнити повсякденний мейкап, додати яскравого акценту у вечірній образ. З підводкою для очей ви можете зробити погляд більш виразним, поекспериментувати зі стилями, створити різноманітні образи. Тонкі або широкі, класичні або креативні с...

Підводка для очей — обов'язковий атрибут базової косметички

Макіяж зі стрілками — відмінний спосіб урізноманітнити повсякденний мейкап, додати яскравого акценту у вечірній образ. З підводкою для очей ви можете зробити погляд більш виразним, поекспериментувати зі стилями, створити різноманітні образи. Тонкі або широкі, класичні або креативні стрілки — декоративний засіб стане вашим помічником для створення будь-якого макіяжу очей.

Асортимент підводок для очей

Сьогодні виробники косметики пропонують великий вибір професійних і бюджетних підводок для очей, які відрізняються за консистенцією, формою випуску та кольором.

Велике розмаїття декоративних засобів дає змогу як професіоналам, так і новачкам підібрати варіант для комфортного використання та досягнення бажаного ефекту. За консистенцією підводки бувають:

  • рідкими;
  • гелевими та кремовими;
  • сухими.

Здебільшого рідкі підводки доступні в форматі тюбика зі зручним аплікатором або фломастера, гелеві — в баночках із пензликом. Сухі за текстурою нагадують щільні тіні, які просто наносяться та розтушовуються.

Магнітні — призначені для фіксації магнітних накладних вій.

Сьогодні кольорові стрілки та контури продовжують залишатися на піку популярності. Поряд із класичними чорними, коричневими та сірими відтінками в макіяжі використовують сині, білі, зелені та багато інших кольорів. Золотисті та сріблясті глітерні підводки — яскрава альтернатива матовому аналогу.

Як вибрати підводку для очей

Рідкі та гелеві підводки залишають на шкірі насичене покриття та чіткі лінії, вони досить стійкі — не розмазуються протягом дня. Вони миттєво висихають, тому наносити їх потрібно швидко — цей варіант підходить для тих, хто вже набив руку в промальовуванні акуратних стрілок. Зазвичай такі засоби водостійкі. Якщо ви поки що новачок у макіяжі очей, то для створення акуратних ліній та тонких контурів віддайте перевагу підводці-фломастеру для повік. Фетровий кінчик простіший у використанні, ніж пензлик, тому провести рівну лінію ним зручніше. Залежно від товщини та форми кінчика продукт дає змогу створювати стрілки різних стилів.

Для чутливої ​​шкіри вибирайте гіпоалергенні підводки.

Не забувайте, що колір продукту здатний задати настрій та стиль усьому макіяжу та образу. Чорна підводка для очей — класичний варіант для повсякденного та вечірнього образу, кольоровий або блискучий аналог — яскравий акцент на очах і прикраса макіяжу. Сміливо комбінуйте кольори та текстури, експериментуйте зі стилями!

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!