Тіні для повік

Тіні для повік

Товарів у наявності: 20
Показано 1 - 12 з 20

Тіні для повік — декоративний засіб для ефектного макіяжу очей

Тіні для повік — універсальний продукт як для денного, так і вечірнього макіяжу. З їх допомогою можна візуально скорегувати форму очей, зробити їх більшими та виразнішими, підкреслити природну красу. Завдяки різноманітності кольорів і текстур вони дають змогу експериментувати зі с...

Тіні для повік — декоративний засіб для ефектного макіяжу очей

Тіні для повік — універсальний продукт як для денного, так і вечірнього макіяжу. З їх допомогою можна візуально скорегувати форму очей, зробити їх більшими та виразнішими, підкреслити природну красу. Завдяки різноманітності кольорів і текстур вони дають змогу експериментувати зі стилями, створювати ефектні образи. Універсальна палетка тіней — невід'ємний атрибут косметички кожної дівчини.

Асортимент тіней для повік

Виробники косметики сьогодні пропонують великий вибір професійних і бюджетних тіней для повік. Вони можуть відрізнятися за текстурою, формою випуску, ефектом на шкірі та кольором. Можуть бути пресованими сухими, кремовими, розсипчастими, мінеральними, запеченими, рідкими, у вигляді олівця. Відмінність тіней за типом покриття:

  • матові та глянцеві;
  • сатинові та атласні;
  • мерехтливі, глітерні та шимерні.
Дуохромні тіні змінюють відтінок залежно від кута падіння світла.

Тіні можуть бути представлені в одному кольорі або у вигляді набору різних відтінків і текстур. Класичні двокольорові та чотирьохкольорові палетки тіней поєднують у собі тони, які вже підібрані для гармонійного макіяжу. Різноманітність відтінків дає змогу створювати як природні та нюдові образи, так і яскраві вечірні.

Які тіні для повік вибрати

Для повсякденного та природного макіяжу краще вибирати матові тіні. На відміну від блискучих, вони не привертають до себе особливої уваги, до того ж роблять погляд виразнішим. Пастельні та неяскраві відтінки улюблених кольорів матимуть натуральний вигляд, підкреслять природну красу. Щоб надати трохи мерехтіння, наносьте сатиновий фініш.

Матові тіні можна використовувати для брів і створення стрілок.

Під час створення вечірнього макіяжу можна сміливо експериментувати з палітрами та текстурами. Мерехтливі та шимерні тіні для повік замінять глітер і блискітки та допоможуть зробити акцент на очах. Зверніть увагу на темні або насичені кольори: срібні, теракотові, золотисті, сині та інші. Для виразного ефекту смокі айз використовуйте класичні темно-сірі або чорні тони.

Якщо ви не хочете гаяти багато часу на макіяж очей, то використовуйте стійкі рідкі та кремові тіні для створення повсякденного образу. Їх у великій кількості кольорів можна знайти в каталогах корейських, французьких, італійських та інших світових косметичних брендів. Завдяки жирній консистенції, високій концентрації пігментів і світловідбивних частинок вони залишають насичений відтінок на повіці вже з першого шару. Їх можна використовувати для експериментів з візуальними ефектами у вечірньому макіяжі.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!