Брови

Брови

Товарів у наявності: 24
Показано 1 - 12 з 24

МЕЙКАП-ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ БРІВ

Хтось вважає за краще довготривалі процедури фарбування спеціальними фарбами, а комусь більше до вподоби відчувати себе творцем власного обличчя, використовуючи олівець для брів. Макіяж очей – найпростіший спосіб зробити їх незабутніми, яскравими, виразними. У такій справі ніяк не обійтися без вірних помічників...

МЕЙКАП-ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ БРІВ

Хтось вважає за краще довготривалі процедури фарбування спеціальними фарбами, а комусь більше до вподоби відчувати себе творцем власного обличчя, використовуючи олівець для брів. Макіяж очей – найпростіший спосіб зробити їх незабутніми, яскравими, виразними. У такій справі ніяк не обійтися без вірних помічників. Тому вам обов’язково знадобиться пензлик для брів. Він повинен бути невеликим, мати якісний ворс і зручну ручку. Залежно від завдань такий інструмент підходить не тільки для нанесення косметики, але й для створення красивої лінії. Пензлик для брів, судячи з відгуків, а також якісні олівці мають визначальне значення при виконанні макіяжу.

НАПОВНЮЄМО КОСМЕТИЧКУ!

У нашому магазині кожна покупниця зможе купити олівець для брів, з яким легко буде працювати навіть без спеціальних навичок. Ми розмістили в нашому онлайн-каталозі найпопулярніші інструменти для макіяжу очей за оптимальною ціною:

  • косметичні пензлики з ворсом різної форми;
  • олівці для очей, зі стругачкою і без неї, від провідних виробників;
  • автоматичні олівці для брів у комплектації зі зручною стругачкою;
  • допоміжні аксесуари (тубуси для пензлів, стругачки для олівців).

Покупцям лише залишається зробити свій вибір і оформити замовлення, яке буде в найкоротші терміни доставлене по Києву і Україні. Без сумніву, в будь-якій косметичці знайде своє місце і олівець, і пензлик для брів. Купити їх вже зараз може кожна гостя нашого сайту. Робіть вибір і насолоджуйтеся бездоганним мейкапом!

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!