Пінцети для брів

Пінцети для брів

Товарів у наявності: 22
Показано 1 - 12 з 22

Мінлива мода піднесла до тренду природні широкі брови, що підкреслюють індивідуальні риси обличчя. Сьогодні актуальна наповнена насичена брова природної форми, ледь світліша за основний колір волосся. Втім, кожен сезон пропонує свої тенденції, що стають на деякий час визначальними. При оформленні брів слід пам'ятати про їхнє співвідношення з рис...

Мінлива мода піднесла до тренду природні широкі брови, що підкреслюють індивідуальні риси обличчя. Сьогодні актуальна наповнена насичена брова природної форми, ледь світліша за основний колір волосся. Втім, кожен сезон пропонує свої тенденції, що стають на деякий час визначальними. При оформленні брів слід пам'ятати про їхнє співвідношення з рисами обличчя, оскільки брови забезпечують симетрію і вибудовують гармонію. Старайтеся, щоб брова підкреслила вашу неповторність. Як кажуть езотерики, правильна форма брів задає вірний напрям долі. В ідеалі спочатку краще звернутися до послуг фахівця, а вже потім самостійно коригувати лінії. 

В роботі з бровами вам знадобиться маленький універсальний інструмент усіх часів і народів - косметичний пінцет. Пінцет для корекції брів простий у застосуванні, з його допомогою навіть новачок виконає необхідні маніпуляції. 

Вибираємо правильний інструмент 

Пінцет для брів повинен бути зручним і ефективним в роботі. Купити пінцет для брів легко, без жодних труднощів маєте можливість в інтернет-магазині Naomi24. З нами будь-які косметичні товари, як і пінцет для брів професійний, від надійних брендів в широкому асортименті за демократичними цінами доступні кожному клієнтові. 

Пінцет або щипці для брів мають декілька функціональних призначень: 

  • Оснащений гострими кромками інструмент захоплює один, навіть дуже дрібний, волосок.
  • Пінцет для брів з прямими крайками підхоплює декілька волосків підряд; фахівці надають перевагу такому інструменту, працюючи з корекцією густих брів.
  • Наявність у інструменту вузьких тонких кінців забезпечить миттєве легке видалення врослих волосків. Хороший інструмент не обламує волосків і не залишає "пеньків", яких важко позбутися.
  • Пінцет, що нагадує за формою ножички, дозволяє утримувати його, як справжні ножиці. При цьому краї можуть бути виконані як у прямій, так і в скошеній формі.
  • Пінцет зі вбудованим ліхтариком зручний за наявності дрібних волосків.
Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!