Стемпінг

Стемпінг

Товарів у наявності: 28
Показано 1 - 12 з 28

Стемпінг - прекрасно спосіб перенести процес виконання ультрамодного дизайну з салону краси до себе додому. Тепер кожна прихильниця нейл-арту може самостійно і з неймовірною легкістю створювати яскраві, тематичні, стильні композиції, забувши про тонкий пензлик і трудомісткому виведенню ліній і візерунків. Все що вам знадобитися - це набір для ст...

Стемпінг - прекрасно спосіб перенести процес виконання ультрамодного дизайну з салону краси до себе додому. Тепер кожна прихильниця нейл-арту може самостійно і з неймовірною легкістю створювати яскраві, тематичні, стильні композиції, забувши про тонкий пензлик і трудомісткому виведенню ліній і візерунків. Все що вам знадобитися - це набір для стемпінга, що складається з диска або пластин з візерунками, силіконового / резинового штампика і спеціального скребка (скрапер), за допомогою якого прибираються залишки лаку з диска. 

ВИВЧАЄМО НЮАНСИ

  • Швидка техніка мається на увазі швидке виконання штампування. Тому якщо ви тільки освоюєте стемпінг для нігтів, тоді потренуйтеся на старому лаковому покритті, яке вже будете знімати.
  • Необхідно протирати рідиною для зняття лаку кожен використовуваний інструмент після роботи. Беріть найпростішу рідину, яка не містить доглядаючу олійку, оскільки стемпінг не вийде на жирній основі.
  • Не використовуйте за основу і для друку перламутрові лаки або покриття з блискітками, оскільки малюнок буде погано видно. Набагато ефектніше виглядає дизайн на контрасті.
  • Техніка стемпінга може застосовуватися не тільки на звичайних лакових покриттях, але й на гель-лакових. Основним плюсом є багаторазове використання одного покриття для різних картинок. Малюнок який набрид легко знімається рідиною без ацетону, покриття залишається, і ви можете штампувати нові відбитки.
Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!