Гелі Divia

Гелі Divia

Товарів у наявності: 2
Показано 1 - 2 з 2

Гелі молодого українського бренду DIVIA - це доступні за ціною засоби для домашнього та салонного нарощування. Виробник подає всі необхідні для красивого манікюру кошти. Для нарощування марка випускає спеціальні гелі, для створення красивого манікюру - лаки . Якщо ви тільки знайомитеся з продуктом, пропонуємо варіанти невеликого обсягу 14 мг. Для тих, хто вже по достоїнству оцінив переваги марки, пропонуємо купити повнорозмірну ємність, це буде більш вигідно.

Красиві і міцні нігті з гелями DIVIA

Склади марки ідеально підходять для нарощування на тіпси і форми. Вони підходять для нігтів з вираженими проблемами, так як мають самовирівнюються властивостями, заповнюючи всі западини і згладжуючи горбки при нанесенні. За рахунок еластичної, але міцної структури складу захищає природну пластину, зміцнюючи її.

Консистенція середньої густини забезпечує зручне нанесення і не дає складу стікати по краях. Гель не має запаху і з часом зберігає свій колір, не набуваючи жовтого подтона, що властиво для продуктів низької якості.

Склад дуже швидко полімеризується. Для роботи з УФ-лампою буде потрібно всього 3 хвилини, в LED + CCFL лампі склад твердне за 1 хвилину.

Нігті, нарощені з використанням засобів DIVIA, зберігаються в середньому на 3-4 тижні.

Де купити гель марки DIVIA?

В інтернет-магазині BeautyHand ви знайдете тільки оригінальну і сертифіковану продукцію від відомих виробників з США, Німеччини та України. Замовити професійні продукти можна недорого. Для цього вибирайте продукцію вітчизняних марок.

Купити кошти для нарощування онлайн дуже просто. Зробити замовлення в BeautyHand можна з Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст. Вибирайте в каталозі потрібний продукт в мініатюрі або повному обсязі. Сплатіть ціну товарів онлайн або готівкою при отриманні і чекайте доставку.