Акригель FOX

Акригель FOX

Товарів у наявності: 14
Показано 1 - 12 з 14

Відомий американський виробник лаків і засобів для манікюру FOX випустив новий продукт для нарощування - симбіоз гелю і акрилу. Він поєднав у собі всі переваги цих двох складів.

Ефективне поєднання гелю і акрилу в полігелях FOX

Вам варто купити і використовувати саме акрігель, коли потрібно нарощування на тонкий і слабких від природи нігтях, коли пластина схильна до трапецієподібної формі. Також склад популярний в проведенні ремонту нарощених або натуральних нігтів. З однофазним полігелем легко робити викладной френч з більш швидким формуванням білого півмісяця на краї нігтя.

Для роботи з таким особливим і доступним за ціною складом, який поєднує гель і акрил, не буде потрібно купувати додаткові розчини та інструменти.

Переваги акрігель FOX:

  • густа консистенція дозволяє легко працювати зі складом як з кулькою акрилу;
  • на відміну від акрилу, склад не застигає на повітрі, що дозволяє не поспішати при створенні бажаної форми;
  • підходить для нігтів з підвищеною чутливістю, тому що не пече в лампі;
  • легко піддається Обпиляєте, при цьому не сильно пилить;
  • за міцністю не поступається класичним засобам;
  • зберігає свій колір, не жовтіє, ідеально підходить для френча;
  • можна видалити як спилювання, так і розчиненням Ремувер.

Перед тим, як купити продукцію марки FOX, враховуйте рекомендації виробника - використовувати для полімеризації UV (2 хв) і LED (30 секунд) лампи потужністю не менше 36 ОТ.

Де купити полігель марки FOX?

Для тих, хто тільки починає знайомство з нейл-індустрією або має великий досвід в роботі з сучасними складами наш інтернет-магазин BeautyHand підібрав великий вибір засобів для нарощування і лаків . Всі продукти оригінальні і мають сертифікати якості.

Купувати в BeautyHand легко з Києва, Харкова, Львова, Одеси та інших міст. Для цього виберіть товари, оплатіть їх ціну онлайн або виберіть оплату після отримання і чекайте доставку.