Одноразові пилки і терки

Одноразові пилки і терки

Товарів у наявності: 18
Показано 1 - 12 з 18

Кожен клієнт майстра нігтьового сервісу оцінить індивідуальний підхід. Особливо трепетно ​​відносяться клієнти до інструментів для роботи, адже від дотримання правил гігієни залежить здоров'я. Якщо ви хочете добитися максимальної гігієнічності та радувати своїх клієнтів, використовуйте терки для манікюру. Це покриття з абразивним шаром з одного ...

Кожен клієнт майстра нігтьового сервісу оцінить індивідуальний підхід. Особливо трепетно ​​відносяться клієнти до інструментів для роботи, адже від дотримання правил гігієни залежить здоров'я. Якщо ви хочете добитися максимальної гігієнічності та радувати своїх клієнтів, використовуйте терки для манікюру. Це покриття з абразивним шаром з одного боку і липкою поверхнею з іншого. Для роботи вам також потрібно буде купити металеву основу. Далі ви просто відриваєте підкладку з одноразовою терки і кріпіть її до основи. Все, ваша нова пилка готова. Після завершення роботи з одним клієнтом ви просто відклеюється абразивний шар і замінюєте його на новий. Ціна таких витратних матеріалів невисока, набагато нижче, ніж використання індивідуальної пилки для кожного клієнта. Та й ваші гості будуть раді індивідуальному підходу і ретельної гігієни при роботі з нігтями. Вартість таких накладок в BeautyHand невисока, тому ви легко зможете поповнити свій арсенал необхідною кількістю.

Як вибрати одноразові терки

Всі одноразові пилки відрізняються абразивністю, тому ви зможете підбирати кількість грит в залежності від роботи, яка вам належить, і стану нігтів клієнта. Чим більше кількість грит, тим менше абразивность. Це означає, що ви можете вибирати матеріали для роботи з грубими і тонкими пластинами, для їх чорновий коригування або фінішної обробки дрібних недосконалостей. В результаті зі змінними файлами ви отримуєте безліч інструментів для роботи при мінімальних витратах.

Після завершення роботи залишиться тільки продезінфікувати основу, і вона знову готова до використання.

При підборі абразивів для асортименту ми враховували ціну, так як це витратний матеріал, і вартість його повинна бути невисокою. Також ми ретельно вивчили якість абразиву, він не сиплеться, тому прослужить довго. Клейкий шар добре фіксує абразив на основі, при цьому він ідеально підходить за розміром і формою, щоб ви часом не порізалися гострим виступаючим краєм пластини.

Все для манікюру в BeautyHand

Хороший інструмент дарує справжню насолоду майстру під час роботи і допомагає отримати бездоганний результат. Якщо при цьому ціна приладдя невисока, ви зможете завжди мати все необхідне під рукою. Наш інтернет-магазин включив в асортимент все, що потрібно починаючому і професійного нейл-майстру. Просто вибирайте потрібні товари, оплачуйте їх відповідним способом і чекайте доставку. Недорогі товари можна купити онлайн в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!