Сушки для лаку

Сушки для лаку

Товарів у наявності: 2
Показано 1 - 2 з 2

Міцне, довговічне покриття, насичений колір лаку , висихання за кілька секунд - все це реальність зі спеціальними сушками. Це спеціальні склади, які використовуються в якості фінішного покриття. Особлива формула значно збільшує довговічність манікюру і зберігає його якість протягом всієї шкарпетки. Продукт дуже простий у використанні і має низьку ціну, тому він може з успіхом використовуватися як серед новачків, так і серед професіоналів.

Бездоганний манікюр з сушінням-закріплювачем для нігтів

Такі продукти можна купити в різних формах. Це може бути звична форма лаку. Його просто наносять на готовий манікюр. В результаті покриття отримує блиск, колір його не тьмяніє і збільшується час шкарпетки манікюру.

Сушка у вигляді спрея вимагає мінімум часу для нанесення. Вона володіє всіма необхідними властивостями зміцнення, а також забезпечує швидке висихання манікюру.

Особливість цих продуктів полягає в способах нанесення. Продукт у вигляді лаку з пензликом наноситься максимально точно, але на роботу з ним буде потрібно більше часу, ніж для нанесення спрею. Розпилення вимагає мінімум часу, всього пару пшиків, і все готово. Але точне нанесення вимагає невеликих навичок і при відсутності точечності може бути дещо збільшений витрата продукту.

Переваги використання:

  • ви не ризикуєте пошкодити готовий манікюр за той час, поки лак підсихає. Всього кілька хвилин після манікюру, і ви можете займатися своїми справами;
  • для роботи буде потрібно набагато менше часу. Продукт наноситься швидко, легко розподіляється і значно скорочується час виконання звичних операцій;
  • з використанням сушіння покриття на нігтях виходить міцним, не вицвітає під впливом сонячних променів, отримує діамантовий блиск.

Тепер, знаючи всі переваги сушки-закріплювача, залишилося вибрати підходящий засіб. Наш інтернет-магазин BeautyHand підготував якісні покриття від надійних марок. Всі продукти виготовлені з якісних компонентів, тому не шкодять нігтям і здоров'ю в цілому. З кожним продуктом зручно працювати, тому і ціна їх повністю виправдана.

Купити продукцію в BeautyHand можна з Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст України. Ми пропонуємо зручну доставку та інші бонуси для наших покупців.

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник
Тип засобу

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Заказ прийшов вчасно, лаки добрі. Дякую!