Глітер-пісок

Глітер-пісок

Товарів у наявності: 6
Показано 1 - 6 з 6

ЯКІ РІЗНОВИДИ МАНІКЮРНИХ БЛИСКІТОК БУВАЮТЬ?

  • Глітер в сухому вигляді. Це можуть бути блискітки дрібні, як пил або пісок, і великі екземпляри, які доходять до розміру конфетті (близько 1 мм). Такі великі блискітки для манікюру виготовляються різних форм (круглі, прямокутні, квадратні, трикутні, у вигляді зірок і півмісяців і т.п.) і квітів. Якщ...

ЯКІ РІЗНОВИДИ МАНІКЮРНИХ БЛИСКІТОК БУВАЮТЬ?

  • Глітер в сухому вигляді. Це можуть бути блискітки дрібні, як пил або пісок, і великі екземпляри, які доходять до розміру конфетті (близько 1 мм). Такі великі блискітки для манікюру виготовляються різних форм (круглі, прямокутні, квадратні, трикутні, у вигляді зірок і півмісяців і т.п.) і квітів. Якщо глітер великий, то його можна поштучно наносити за допомогою, наприклад, манікюрною палички або простою зубочисткою, якщо невеликий - просто занурювати в нього палець або посипати за допомогою спеціальної лопатки на липкий шар лаку.
  • Глітер, доданий в манікюрне покриття. Якщо ви шукаєте максимально простий спосіб внести в нейл-дизайн трохи мерехтіння і яскравості, тоді вам прекрасно підійдуть лаки і гель-лаки, які вже містять блискітки для нігтів. Купити дуже легко, ціна доступна, а ефект на нігтях не розчарує.

БУДЬ-ЯКІ БЛИСКІТКИ У НАС!

Сьогодні найрізноманітніші блискітки купити в Києві або іншому населеному пункті нашої країни можна за допомогою нашого онлайн магазину. У мініатюрних пробірках, в пластикових контейнерах, окремо і в наборах - асортимент багатий і здатний задовольнити будь-який каприз. Ми легко організуємо доставку вашого замовлення по Києву і в будь-яке місто України. Інтернет-магазин забезпечить великим вибором не тільки блискіток для нігтів, але і інших декоративних матеріалів для нейл-арту,так що ви легко зможете підібрати в одному місці все необхідне для втілення будь-якого творчого пориву!

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!