Втирка

Втирка

Товарів у наявності: 11
Показано 1 - 11 з 11

ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ ДЗЕРКАЛЬНА ПУДРА І ЯК З НЕЮ ПРАЦЮВАТИ?

Дзеркальна пудра для нігтів є особливим пігментом (порошок алюмінію) із збільшеною кількістю частинок, що відбивають світло. Її можна наносити на будь-яке покриття, тільки важливо стежити, щоб липкий шар, якщо він є, був знятий.  Дзеркальна пудра саме втирається в гель-лак, що виглядає...

ЩО СОБОЮ ПРЕДСТАВЛЯЄ ДЗЕРКАЛЬНА ПУДРА І ЯК З НЕЮ ПРАЦЮВАТИ?

Дзеркальна пудра для нігтів є особливим пігментом (порошок алюмінію) із збільшеною кількістю частинок, що відбивають світло. Її можна наносити на будь-яке покриття, тільки важливо стежити, щоб липкий шар, якщо він є, був знятий.  Дзеркальна пудра саме втирається в гель-лак, що виглядає вельми незвично і заворожуюче - можна сказати, що це четверта річ, на яку можна дивитися нескінченно!

Яскраво виражений дзеркальний блиск можна отримати на підкладках практично будь-якого кольору, правда, на темніших відтінках він буде більш помітним і активним, а на світлих - стриманим, делікатним і тому дуже універсальним. І новачок, і досвідчений профі може успішно використовувати, такий цікавий матеріал, як дзеркальна пудра для нігтів. Купити її можна як у класичному сріблястому і золотистому варіанті, так і в інших відтінках, адже декор вирізняється широкою палітрою кольорів, що дуже зручно для створення оригінальних візуальних ефектів. Для нанесення ви можете використовувати:

  • силіконовий пензлик-стік;
  • поролоновий аплікатор;
  • і навіть власний палець.

Не забуваємо прибирати липкий шар з покриття, якщо ви користуєтеся звичайним гель-лаком або іншим засобом з дисперсійним шаром. Після завершення втирання пудри дизайн рекомендується покривати шаром бази, а потім топом, щоб він добре і довго носився.

ЯКА ВАРТІСТЬ?

Складно відшукати більш доступний, зручний, простий в роботі і ефектний декоративний матеріал, аніж дзеркальний пил для нігтів. Ціна на такий засіб безпосередньо залежатиме від місця покупки. Зрозуміло, що Київ чи інше велике місто може запропонувати більший вибір спеціалізованих магазинів, а значить, і більшу варіацію цін. Найпростіше звернутися до послуг нашого інтернет-магазину, де набагато простіше вибрати необхідний товар і здійснювати покупку, не покидаючи стін свого будинку.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!