Бульйонки

Бульйонки

Товарів у наявності: 9
Показано 1 - 9 з 9

Сьогодні ідеї для створення дизайну нігтів просто безмежні. Дотримуючись їх, виробники випускають все нові і нові матеріали. Бульонки - одні з них. Це дрібні кульки різних кольорів, які допоможуть створити незвичайний ефект і фактуру на нігтях.

Як працювати з бульонкамі

Якщо ви ніколи не працювали з такими матеріалами для декору, запевняємо, щ...

Сьогодні ідеї для створення дизайну нігтів просто безмежні. Дотримуючись їх, виробники випускають все нові і нові матеріали. Бульонки - одні з них. Це дрібні кульки різних кольорів, які допоможуть створити незвичайний ефект і фактуру на нігтях.

Як працювати з бульонкамі

Якщо ви ніколи не працювали з такими матеріалами для декору, запевняємо, що нічого складного в цьому немає. І ціна їх невисока, щоб мати в запасі матеріали різних кольорів і розмірів.

Для початку вам потрібно продумати ідею свого манікюру. Це буде суцільне покриття маленькими намистинами, поєднання матеріалів різних кольорів, створення візерунка на лаковому покритті.

Робота починається з покриття лаком, краще купити гель-лак . Для суцільного покриття на вже висохлий лак з липким шаром насипте невелику кількість бульонок або опустіть в упаковку з ними палець. Потім притисніть легко кульки і покрийте зверху закріплювачем.

Для створення візерунка використовуйте клей для декору. На вже висохле покриття нанесіть малюнок за допомогою пензлика і клею. Потім насипте зверху бульонкі, вони зафіксуються тільки на клейовому шарі. Готову роботу також потрібно зафіксувати закріплювачем.

Оригінально виглядає робота в стилі омбре. Незважаючи на гадану складність оформлення, робиться воно дуже просто. Починайте викладку з кінчика нігтя. Нанесіть невеликий шар клею на край, умочіть в бульонкі світлого відтінку. Потім трохи нижче нанесіть ще одну смужку і закріпіть на ній кульки темнішого кольору, таким чином рухайтеся до самої основи від світлого до темного. Можна з цією технікою експериментувати різними способами. Змішуйте відтінки для більш м'якого ефекту градієнта, підкресліть перехід, почавши густим шаром бульонок, а закінчивши їх рідкісної розсипом.

Особливо зручно працювати з такими матеріалами на гель-лаку. Він не сохне на повітрі, тому у майстра є достатньо часу для дизайну. Кульки не бояться ультрафіолету, тому їх спокійно можна поміщати в лампу для гель-лаку.

Стильний дизайн для нігтів з BeautyHand

Якщо ви любите експерименти, працюєте з різними матеріалами, то в нашому інтернет-магазині ви знайдете багато всього цікавого - матеріали самих різних форм, фактур, кольорів для створення оригінального дизайну.

Купити бульонкі і інші дрібні деталі для нігтів можна з Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст України. Пропонуємо зручний каталог BeautyHand, асортимент якого регулярно поповнюється, доступні ціни, кілька способів їх оплати та швидку доставку.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!