Слайдер-дизайн

Слайдер-дизайн

Товарів у наявності: 55
Показано 1 - 12 з 55

Наклейки для нігтів на водній основі «Слайдер-дизайн» розроблені спеціально для незвичайного і красивого манікюру. Якщо ви хочете мати на нігтиках гарний візерунок, але не маєте художніх навичок або часу для його створення, на допомогу прийдуть водні наклейки для нігтів. Купити наклейки можна в нашому інтернет-магазині за символічну ціну. Вони х...

Наклейки для нігтів на водній основі «Слайдер-дизайн» розроблені спеціально для незвичайного і красивого манікюру. Якщо ви хочете мати на нігтиках гарний візерунок, але не маєте художніх навичок або часу для його створення, на допомогу прийдуть водні наклейки для нігтів. Купити наклейки можна в нашому інтернет-магазині за символічну ціну. Вони хоч і не замінять ручного дизайну нігтів, але допоможуть позбутися нудного та одноманітного фону.

Наклейки клеються дуже швидко, не потовщуючи ніготь і не вимагаючи особливих навичок для виконання красивого дизайну. Прикрашені наклейками на водній основі нігті можна доповнювати декором зі стразів і блискіток. Завдяки широкому асортименту малюнків будь-яка дівчина зможе підібрати щось для себе. Для того щоб самостійно виконати слайдер-дизайн, вам знадобиться тільки найменший запас знань і трішки спритності.

Перекладні наклейки для нігтів «Слайдер-дизайн» – це тонка плівка, яка зазвичай фіксується на білій або кольоровій паперовій основі. Перед тим як закріпити на нігтях, наклейки слід попередньо опустити у воду. Підходять такі наклейки для часткового і повного декорування нігтів. Використовуються під лак, гель і акрил, оптимальні для натуральних і нарощених нігтів.

У шаленому ритмі сучасного життя так складно знайти час для себе. І ми забуваємо подбати про власні руки, але ж доглянутий манікюр чи не одна з головних складових жіночої краси… Іноді хочеться потішити себе стильним манікюром але, на жаль, не кожна з нас має на це час, художні таланти або й фінансові можливості для відвідування дорогих салонів краси. Безліч різноманітних чинників впливають на скучність і однотонність нашого манікюру. Але на щастя на сьогоднішній день ця проблема поступово втрачає свою актуальність, адже з використанням водних наклейок, за лічені хвилини можна створювати на нігтях чудові малюнки, які не поступаються зовні композиціям, виконаним вручну.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!