Набори кісточок

Набори кісточок

Товарів у наявності: 3
Показано 1 - 3 з 3

Щоб зробити якісний манікюр, потрібні дві речі: професійні навички і хороший інструмент. В арсеналі нейл-майстра зібрано велику кількість інструменту. Тут і моделі для нарощування нігтів, і інструменти для нанесення гелю, і великий вибір пензликів для розпису. Професійні майстри знають, що кращим вибором стає набір. У комплекті відразу є все, що...

Щоб зробити якісний манікюр, потрібні дві речі: професійні навички і хороший інструмент. В арсеналі нейл-майстра зібрано велику кількість інструменту. Тут і моделі для нарощування нігтів, і інструменти для нанесення гелю, і великий вибір пензликів для розпису. Професійні майстри знають, що кращим вибором стає набір. У комплекті відразу є все, що знадобиться в роботі.

Як вибрати кисті в наборі

Щоб купити відповідний набір, потрібно враховувати наступні критерії:

  • матеріал;
  • форма і товщина ворсу.

Для виготовлення кистей використовуються натуральні і синтетичні матеріали. Натуральні моделі виготовлені з ворсу соболя, колонка або білки. Це максимально зручний варіант в роботі і практичний в догляді. Ворс не випадають, відмінно набирає матеріали, що не склеюється в процесі роботи і не втрачає свою форму. Ціна натуральних моделей може бути трохи вище, ніж у синтетики, але ви будете повністю задоволені своїм придбанням.

Синтетичний ворс виготовляють з полімерів високої якості. Він відрізняється більшою пружністю, тому з такими моделями ви отримаєте велику впевненість рухів під час роботи з нігтями. Синтетика стане відмінним вибором для початківців майстрів, і ціна моделей з штучних волосків буде більш доступна.

Після вибору матеріалу перейдемо до розбору форм, і для чого вони призначені:

  • шириною 0,5-1 мм. Наймініатюрніша пензлик, яка потрібна для промальовування дрібних деталей, лінії "посмішки" у французькому манікюрі;
  • лайнер. Це кисть-волосок, яка потрібна для малювання ліній, вензелів. Довжина і ширина може варіювати;
  • віяло. З таким інструментом можна створювати ефектні колірні переходи і прикрашати нігті блискітками ;
  • зі скошеним краєм. Модель підходить для китайського розпису, так як їй можна промальовувати пелюстки і малювати тонкі лінії;
  • плоска. Така модель потрібна для малювання стрічок, листів і квіток, орнаментів і інших деталізованих малюнків.

Всі представлені інструменти в різних розмірах ви знайдете в нашому каталозі, з ними ваша робота з кожним разом буде все краще і краще.

Де купити пензлі в наборі?

Інтернет-магазин BeautyHand зібрав великий вибір найрізноманітніших кистей. Вибирайте ті, що потрібні вам для манікюру, оплачуйте їх ціну і чекайте посилку. BeautyHand гарантує швидку обробку вашого замовлення і доставку до Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст України.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!