Кусачки для шкіри

Кусачки для шкіри

Товарів у наявності: 19
Показано 1 - 12 з 19

Кусачки для шкіри допомагають видалити кутикулу і шкірні валики з боків від нігтя, особливо при роботі з огрубілими тканинами. З ними легко працювати, щічки кусачок справляються зі шкірою на ногах і руках там, де немає можливості працювати з ножицями для кутикули .

Наш інтернет-магазин BeautyHand вибрав для свого асортименту пропозиції від зар...

Кусачки для шкіри допомагають видалити кутикулу і шкірні валики з боків від нігтя, особливо при роботі з огрубілими тканинами. З ними легко працювати, щічки кусачок справляються зі шкірою на ногах і руках там, де немає можливості працювати з ножицями для кутикули .

Наш інтернет-магазин BeautyHand вибрав для свого асортименту пропозиції від зарекомендували себе виробників. Купити інструмент для домашнього та професійного використання можна з Києва, Харкова, Одеси та інших міст. Якщо ви перебуваєте у Львові, відвідайте наш магазин щоб більш детально вивчити асортимент і придбати все необхідне особисто.

Як вибрати відповідні кусачки?

Фахівці нашого магазину знають, чим відрізняються якісні кусачки і яка модель прослужить довго. Наводимо основні критерії вибору, щоб і ви могли купити саме те, що потрібно.

Особливості якісних кусачок:

  • матеріал. Найкращим матеріалом є медична сталь. Вона володіє граничною міцністю, добре переносить дезінфекцію високими температурами і спеціальними засобами;
  • плавність ходу. Щоб не поранитися під час роботи з кусачками для шкіри, між їх ручками встановлений обмежувач. З його допомогою забезпечено плавне зведення і розбіжність щічок;
  • довжина щічок. Цей параметр варто підбирати відповідно до типу нігтя, з яким буде проводитися робота. Якщо ви вибираєте інструмент для себе, зверніть увагу на розмір своїх нігтів. Для вузьких і коротких підійдуть моделі з ріжучої кромкою 4-6 мм. Для більшого нігтя можна купити моделі з довжиною більше 6 мм;
  • довжина ручок. Вибирати цей параметр варто в залежності від розміру ваших пальців. Для пальців невеликої довжини підійдуть моделі з короткими ручками. Власниці довгого пальців повинні вибрати інструмент з ручками більшого розміру;
  • якість заточки. Щоб кусачки рвали шкіру і не утворювали задирок, заточування лез повинна бути ручний з використанням алмазного диска. Така заточка зберігається в середньому на 3 роки.

Все для якісного манікюру

Наш інтернет-магазин BeautyHand підготував всі, що необхідно для якісного манікюру. Вибирайте інструмент для дому та роботи, широкий асортимент дозволяє замовити будь-які речі згідно з вашими побажаннями по характеристиках і ціні. Вибирайте потрібний товар, оплачуйте його ціну готівкою або переказом і чекайте доставку. Також завжди чекаємо в нашому магазині у Львові, де можна особисто вивчити і придбати товари для манікюру.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Призначення

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!