Ножиці нігтеві

Ножиці нігтеві

Товарів у наявності: 5
Показано 1 - 5 з 5

Чи займаєтеся ви професійним манікюром або просто стежте за акуратністю своїх нігтів, спеціальні ножиці повинні бути у вас обов'язково. Це невеликі ножиці з прямими або загнутими лезами, які акуратно зрізують нігтьову пластину, не утворюючи задирок і розшарувань.

Інтернет-магазин BeautyHand знає все про якісний салонному і домашньому манікюрі. ...

Чи займаєтеся ви професійним манікюром або просто стежте за акуратністю своїх нігтів, спеціальні ножиці повинні бути у вас обов'язково. Це невеликі ножиці з прямими або загнутими лезами, які акуратно зрізують нігтьову пластину, не утворюючи задирок і розшарувань.

Інтернет-магазин BeautyHand знає все про якісний салонному і домашньому манікюрі. Ми зібрали каталог надійних інструментів , які значно полегшують догляд за руками. Купити все, що вам потрібно, можна з Києва, Харкова, Одеси та інших міст. Також запрошуємо в наш магазин у Львові, де можна вивчити товар і забрати його особисто.

Якими повинні бути нігтьові ножиці?

Інструменти повинні бути виготовлені з матеріалів, що володіють достатньою міцністю, щоб витримати сильний тиск руками. Також матеріал повинен переносити дезінфекцію високими температурами і антисептичними засобами. Всім вимогам за ціною та характеристиками відповідає медична сталь. Саме такі ножиці ви купите в нашому каталозі. Цей вид стали використовується також у виготовленні хірургічних інструментів, що підтверджує його міцність і безпеку.

Представлені моделі мають різну форму. Ножиці з прямими лезами підходять для коригування щільних, твердих нігтів. Якщо потрібно працювати з м'якими, еластичними нігтями, вибирайте моделі з вигнутими лезами. Щоб обрізати ними ніготь, потрібно докласти мінімальне зусилля, тому після коригування пластина не розшаровується.

Важливим показником якості є заточка лез. Вона повинна бути виконана вручну, щоб уникнути викривлення і люфтів.

Представлені в каталозі інструменти підходять для домашнього та салонного манікюру. Також можна купити спеціальні дитячі ножиці. На відміну від звичайних вони мають закруглені кінці, щоб під час обрізки не травмувати руки рухомого дитини.

Професійний манікюр з BeautyHand

Ми знаємо, чим відрізняється професійний інструмент і вміємо вибирати його серед всіх пропозицій від виробників. У нашому каталозі представлено широкий вибір якісних моделей для різних типів нігтів і способів роботи. Вибирайте потрібні товари, при необхідності їх можна порівняти, оплачуйте ціну виробів перекладом або готівкою. Доставка проводиться поштовими перевізниками. Також завжди чекаємо вас в нашому магазині, де можна ознайомитися з товаром і забрати його особисто.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!