Гель-лак FOX

Гель-лак FOX

Товарів у наявності: 387
Показано 1 - 24 з 387

Економічність, простота використання, висока якість і тривалість носки -все це характеристики відомих гель-лаків F.O.X американського виробництва. Багато майстрів вже встигли оцінити достоїнства даних гель-лаків і давно використовують їх у своїй роботі. Гель-лак fox - це популярний продукт серед гель-лаків в цій ціновій категорії. Якісний склад ...

Економічність, простота використання, висока якість і тривалість носки -все це характеристики відомих гель-лаків F.O.X американського виробництва. Багато майстрів вже встигли оцінити достоїнства даних гель-лаків і давно використовують їх у своїй роботі. Гель-лак fox - це популярний продукт серед гель-лаків в цій ціновій категорії. Якісний склад і різноманітна палітра насичених кольорів fox, роблять цей продукт необхідним серед майстрів. За допомогою гель-лаків F.O.X можна створювати неповторний манікюр, який тішитиме око власниць декілька тижнів.
Простота в нанесенні гель-лаків fox дозволить, навіть початківцю, зробити відмінний манікюр, який порадує клієнта. Все це -завдяки зручному пензлику і хорошій консистенції гель-лаків F.O.X . Компоненти, що входять до складу гель-лака Фокс, не завдають шкоди нігтьовій пластині, що є важливим чинником.

Менше
Докладніше