Гель-лаки Kodi

Гель-лаки Kodi

Товарів у наявності: 210
Показано 1 - 12 з 210

Гель-лак KODI - це один з лідерів нейл-індустрії. Виробник домігся популярності, а також статусу преміального за рахунок чудовою стійкості і нової формули на основі каучуку. Манікюр з гель лаком КОДІ зберігається не менше ніж на 3 тижні, а одного флакона вистачить на набагато більшу кількість нанесень за рахунок високої пигментированности складу...

Гель-лак KODI - це один з лідерів нейл-індустрії. Виробник домігся популярності, а також статусу преміального за рахунок чудовою стійкості і нової формули на основі каучуку. Манікюр з гель лаком КОДІ зберігається не менше ніж на 3 тижні, а одного флакона вистачить на набагато більшу кількість нанесень за рахунок високої пигментированности складу.

Гель-лак KODI для бездоганного манікюру

Компанія KODI Professional була заснована в 2005 році. Спеціалізується вона на випуску професійної косметики для домашнього та салонного використання. Продукція марки вже завоювала популярність і успішно продається в широкому списку країн: Україна, Казахстан, Білорусь, Росія, Латвія, Німеччина, Італія, Швеція, ОАЕ. Виробництво має сертифікат ISO, що є гарантом якості продукції.

Особливістю гель лаків для нігтів марки є інноваційний склад. Виробники використовують в складі каучук - натуральний продукт з соку дерева гуава. Каучук відрізняється міцністю і в той же час еластичністю. В результаті покриття на нігтях виходить гнучким, що не дає утворюватися відколів і заломів після нанесення, але разом з тим міцним. При виробництві компанія дотримується принципів повної безпеки. Тому гель лаки марки не містять формальдегіди, дибутилфталат і толуол.

Коротко про переваги гель лаку КОДІ:

  • відмінна стійкість. Багато користувачів і професійні майстри відзначають, що покриття зберігає свій вигляд не менше 20 днів найжорсткішого використання;
  • доступна ціна;
  • відмінна текстура і пігментація;
  • не містять шкідливих компонентів;
  • можна змішувати різні відтінки.

Де купити засоби марки КОДІ

Інтернет-магазин BeautyHand підготував для вас великий вибір гель-лаків для нігтів і коштів для нарощування . Ми підбирали асортимент таким чином, щоб ви могли купити продукцію від вже зарекомендували себе марок і мали можливість знайомитися з новинками. Також для більшої зручності покупок в BeautyHand пропонуємо кілька способів оплати вартості замовлення, доставку по Києву, Харкову, Одесі, Львову та іншим містам. При виконанні суми мінімального замовлення ми доставимо вашу посилку безкоштовно.

Менше
Докладніше