Гель-лаки Kodi

Гель-лаки Kodi

Товарів у наявності: 176
Показано 1 - 12 з 176

Гель-лак KODI - це один з лідерів нейл-індустрії. Виробник домігся популярності, а також статусу преміального за рахунок чудовою стійкості і нової формули на основі каучуку. Манікюр з гель лаком КОДІ зберігається не менше ніж на 3 тижні, а одного флакона вистачить на набагато більшу кількість нанесень за рахунок високої пигментированности складу...

Гель-лак KODI - це один з лідерів нейл-індустрії. Виробник домігся популярності, а також статусу преміального за рахунок чудовою стійкості і нової формули на основі каучуку. Манікюр з гель лаком КОДІ зберігається не менше ніж на 3 тижні, а одного флакона вистачить на набагато більшу кількість нанесень за рахунок високої пигментированности складу.

Гель-лак KODI для бездоганного манікюру

Компанія KODI Professional була заснована в 2005 році. Спеціалізується вона на випуску професійної косметики для домашнього та салонного використання. Продукція марки вже завоювала популярність і успішно продається в широкому списку країн: Україна, Казахстан, Білорусь, Росія, Латвія, Німеччина, Італія, Швеція, ОАЕ. Виробництво має сертифікат ISO, що є гарантом якості продукції.

Особливістю гель лаків для нігтів марки є інноваційний склад. Виробники використовують в складі каучук - натуральний продукт з соку дерева гуава. Каучук відрізняється міцністю і в той же час еластичністю. В результаті покриття на нігтях виходить гнучким, що не дає утворюватися відколів і заломів після нанесення, але разом з тим міцним. При виробництві компанія дотримується принципів повної безпеки. Тому гель лаки марки не містять формальдегіди, дибутилфталат і толуол.

Коротко про переваги гель лаку КОДІ:

  • відмінна стійкість. Багато користувачів і професійні майстри відзначають, що покриття зберігає свій вигляд не менше 20 днів найжорсткішого використання;
  • доступна ціна;
  • відмінна текстура і пігментація;
  • не містять шкідливих компонентів;
  • можна змішувати різні відтінки.

Де купити засоби марки КОДІ

Інтернет-магазин BeautyHand підготував для вас великий вибір гель-лаків для нігтів і коштів для нарощування . Ми підбирали асортимент таким чином, щоб ви могли купити продукцію від вже зарекомендували себе марок і мали можливість знайомитися з новинками. Також для більшої зручності покупок в BeautyHand пропонуємо кілька способів оплати вартості замовлення, доставку по Києву, Харкову, Одесі, Львову та іншим містам. При виконанні суми мінімального замовлення ми доставимо вашу посилку безкоштовно.

Менше
Докладніше

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!