Стартові набори

Товарів у наявності: 51
Показано 1 - 12 з 51

Стартові набори

Популярність такого нігтьового покриття, як гель-лаки, сьогодні б'є усі рекорди. Його нерідко можна зустріти у сучасних модниць. Така популярність пояснюється привабливим виглядом, вражаючою стійкістю і простотою нанесення. Крім того, це покриття не псує ніготь, що теж говорить про його користь , саме тому послугу нанесення гель...

Стартові набори

Популярність такого нігтьового покриття, як гель-лаки, сьогодні б'є усі рекорди. Його нерідко можна зустріти у сучасних модниць. Така популярність пояснюється привабливим виглядом, вражаючою стійкістю і простотою нанесення. Крім того, це покриття не псує ніготь, що теж говорить про його користь , саме тому послугу нанесення гель-лаку сьогодні пропонують у багатьох салонах. Крім того все частіше представниці прекрасної статі навчаються робити її в домашніх умовах. Проте для цього потрібні спеціальні пристосування і склади. Щоб не підбирати їх окремо, краще придбати стартовий набір .

Компанія "Beautyhand" представляє до Вашої уваги стартові набори для гель-лаку, які упаковані в подарункову коробочку. Придбавши такий чудовий подарунок, ви можете здійснити чиюсь мрію! 

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Тип засобу

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!