Пінцети

Пінцети

Товарів у наявності: 7
Показано 1 - 7 з 7

Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити пінцет?! Однак між різними моделями є значні відмінності. Хороший і зручний пінцет повинен щільно замикатися, щоб навіть найдрібніші волоски легко видалялися. Найкраще обирати зразок з металу або професійний, зроблений з високовуглецевої сталі. Такі інструменти для корекції брів простіше дезінфікува...

Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити пінцет?! Однак між різними моделями є значні відмінності. Хороший і зручний пінцет повинен щільно замикатися, щоб навіть найдрібніші волоски легко видалялися. Найкраще обирати зразок з металу або професійний, зроблений з високовуглецевої сталі. Такі інструменти для корекції брів простіше дезінфікувати, і прослужать вони довше, ніж пластикові аналоги.

Якщо волоски досить жорсткі, то рекомендується придбати пінцет із загостреними кінцями. Для спрощення роботи з пінцетом досить часто його краї роблять скошеними або пласкими. Навіть новачок з легкістю впорається з небажаними волосками за допомогою такого пристосування.

Зараз досить популярною серед мешканок України стала процедура нарощування вій. При її проведенні також не обійтися без пінцета. Спеціальний професійний інструмент призначений для точного кріплення пучків штучних волосків.

При роботі з бровами використовується не тільки пінцет. Створити ідеальну форму і скорегувати ріст волосся допомагають, наприклад, особливі трафарети. З їх допомогою можна легко домогтися ефектного макіяжу і виразного погляду.

Менше
Докладніше

Фільтрувати за:

Країна виробник
Виробник

Інформація

Виробники

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
5.0 з 5
Пилочка супер!