• x
  • x

Інтернет-магазин BeautyHand

Так немає нічого гіршого, ніж залишаючи манікюрний салон відчути, як  вже з'явились подряпини на ваших свіжопофарбованих нігтиках, поки ви хвилину копались у сумочці, щоб перевірити де ваш телефон. Це була одна з причин, чому манікюр гель-лаком миттєво зацікавив усіх жінок, які слідкують за модою: гель-лаки швидко сушаться, є практично дуже міцним покриттям, мають гарний блиск і глянець, та надзвичайну практичність, що дозволить вам ходити з манікюром до 4 тижнів.

Гелевий манікюр застосовується вже протягом довгого часу, але вони стають все більш популярними на протязі останніх 10 років, завдяки розвиткуспеціальних формул, які легше застосовувати і видалити. Сьогодні  гель манікюр може бути виконаний майже за таку ж кількість часу, як і традиційний манікюр, але із значно  кращими результатами.
 
При правильному застосуванні, гель-лак для нігтів не буде псуваись протягом декількох днів, як традиційний лак для нігтів. В результаті, гелевий манікюр забезпечує довговічність і міцність нігтів. Міцність - є № 1 перевагою гелевого манікюру. Крім того, жоден інший манікюр не дає високий блиск, який ви отримаєте з гель-лаком.
 
Гелевий манікюр може поліпшити зовнішній вигляд будь-чиїх нігтів, але більш привабливі результати можуть бути особливо корисні для тих, чиї нігті деформуються або знебарвлюються через хворобу або травму. Звичайний лак для нігтів не може щільно прилягали до пошкоджених нігтів, або забезпечити достатню плотність, щоб замаскувати  пошкодження. Але гель-лак для нігтів може зробити так, що це більше не буде для вас проблемою.

Наш інтернет-магазин представляє до вашої уваги також супутні товари для манікюру гель-лаком, товари для нарощення та все для комфортного, та якісного маніюру як для майстрів, так і для початківців. У нас ви можете знайти все для нарощення нігтів, для процедури педикюру, різноманітних косметологічних процедур. Також в нашому арсеналі є техніка для манікюру, засоби стерилізації для інструменту, витяжки для нарощення, фрезери та насадки до них.

Ми завжди лояльні до наших клієнтів, тому у нас при першому замовлення ви вже отримуєте знижку 5%. При третьому замовленні можна отримати постійну знижку 10%, що дозволить нам радувати вас, а вам економити, купуючи все необхіне для вашої справи!