Ножницы Staleks SBC-10/3 универсальные Развернуть

Ножницы Staleks SBC-10/3 универсальные

Новинка

190,00 грн

Отправка каждый день по всей Украине!

Забота о каждом клиенте!

У нас работает система скидок!

Сертифицированная продукция!

Закажите на 980,00 грн и получите Бесплатную доставку!
Оценки и комментарии от наших клиентов
Рейтинг: 5.0 / 5   1 Отзыв (ов)
Страна производитель Украина
Изготовитель Staleks

Чудовим помічником у догляді за своїми руками для кожної людини зуміють стати універсальні ножиці моделі SBC-10/3, розроблені передовий командою досвідчених експертів Staleks. Вони прекрасно підходять для особистого використання в домашніх умовах.
Аксесуар має прямі ріжучі кромки, заточені ручним способом на алмазному колі, завдяки чому вони зберігають свою первозданну гостроту і не втрачають високий рівень функціональності впродовж тривалого періоду часу, не потребуючи повторної очінкі. Тонкі гострі кінчики ножиць зручні для видалення околоногтевой кутикули. Інструмент Staleks SBC-10/3 є зручним і простим у використанні, оптимальний розмір ручок забезпечує комфортний робочий процес. Ножиці виготовлені з нержавіючої, високоякісної сталі, стійкої до коррозіі.Дополнітельную міцність ножиць прийде обробка в спеціальній печі. Професійна ручна заточка манікюрного інструменту виконується кваліфікованими майстрами Staleks. Головною особливістю заточування ножиць служить відстань, що залишається між крайками. Саме це забезпечує точність зрізання шкірки, що не зажевивая її.
Довжина леза 21 мм

Мы отправляем заказы каждый день после 15: 00, пользуясь исключительно услугами компании Новая почта.
Если Вы заказали товар, и Вам удобно оплатить его к указанному времени, это значит, что Ваш заказ будет отправлен в тот же день.

БЕСПЛАТНАЯ доставка при заказе от 980 грн!

Оценки и комментарии от наших клиентов

Оценка:
Нет комментариев
Гость  -