Кошик
165 відгуків
 Файні знижки на стартові набори для гель-лаку!Переглянути
Интернет-магазин "BeautyHand"
+380
68
457-26-20
+380
63
659-99-19

СТЕМПІНГ

Стемпінг Konad  є новий дизайнерський комплекс, який дозволяє помістити зображення на нігті за допомогою штампування заздалегідь розроблених зображень всього на протязі декількох хвилин!

1 2 ... 5

Стемпінг Konad  є новий дизайнерський комплекс, який дозволяє помістити зображення на нігті за допомогою штампування заздалегідь розроблених зображень всього на протязі декількох хвилин. Ви можете застосувати одну, або змінювати пластину стемпінгу в будь-який час, як ви забажаєте -  щотижня, щодня або стільки, скільки разів ви захочете. Konad Стемпінг - це  комплект для мистецтва на нігтях, який може показати чудовий результат в делікатних деталях, котрий ніколи раніше не можливо було досягти вручну. Ви можете зробити унікальний дизайн самостійно не виходячи з дому. Ви можете поставити візерунок не тільки на ннігті, але й на будь-який предмет, сережки, кулон, браслет, подарункову коробку, годинник, калькулятори, сонцезахисні окуляри або на будь-якій поверхні, зробивши певну річ унікальною. З набором Стемпінгу Konad  ви можете створити ідеальний, професійний дизайн нігтів за лічені хвилини і мінімум витат, так само, як професійний майстер нігтевого сервісу ... або навіть краще! Це акуратно та легко !!!

Зручні набори Konad Stamping  створені для вас на вибір. Існує набір, який підійде для кожного. Ви зможете почати створювати красиві нігті відразу з будь-яким із запропонованих нами наборів. 

Додати більше задоволення у вашу роботу з Стемпінгом допоможе велика кількість, запропонованих нами, пластин стемпінгу з різноманітними зображеннями. Всі  пластини  Konad зроблені з нержавіючої сталі, та служать дуже довго при правильному використанні. Зображення на металізованих пластинах  зроблені лазером для досягнення високого ступеня деталізації і складних конструкцій. 

social-icon
Loading...